+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kampa Garden

Klíčová slova: ubytování Praha, hotel Praha

E-mail: seo@neofema.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2010

Popis: Hotel Kampa Garden, otevřený v září 2005, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy na ostrově Kampa, který je už po mnoho staletí Pražany využíván k odpočinku a příjemným procházkám po břehu Vltavy.

Web: www.kampagarden.cz

Další související informace

Hotel Orion v Praze

HOTEL ORION ,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Orion v Praze disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů maximálně pro 2 osoby a 11 apartmánů maximálně pro 4 osoby.Všechny pokoje jsou vybaveny televizí ze satelitními stanicemi, trezorem, , toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy.Možnost stravování, v některé z restaurací v okolí.

Hotel Rezidence Dlouhá 17 v Praze

Rezidence Dlouhá 17,ubytování Praha,ubytovani, – Kapacita hotelu Rezidece Dlouhá 17 je 24 pokojů a to 14 jednolůžkových a 10 dvoulůžkových, Pokoje mají vlastní WC a koupelnu a jsou zařízeny moderním nábytkem. Ke standardnímu vybavení patří televize se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, . Zdarma kabelové připojení k internetu.Rezidence Dlouhá 17 v Praze nabízí snídaně, které jsou v ceně ubytování pro vás v nově zrekonstruované, plně nekuřáckých prostorech.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.