+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kanárek ubytování Praha 10-Hostivař

Klíčová slova: Hotel,Kanárek,ubytování,Praha,10-Hostivař,Praha,10

E-mail: Hotel-Praha-Kanarek@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Hotel v příjemném prostředí nabízí komfortní ubytování v jedno,dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích.Zahrnuto je WC,sprcha,TV,telefon a balkon.K dispozici je moderní restaurace s celodenním provozem.V blízkosti se nachází Hostivařská přehrada, bazén, tenisové kurty, lesní park. Parkoviště v areálu hotelu.

Web: www.kanarek.ubytovani-hotel.eu/Praha-10.htm

Další související informace

Hotel Mars ubytování Prah

Hotel,Mars,ubytování,Praha,10,ubytovani – V Hotelu Mars je poskytováno ubytování v nových 51 pokojích z toho 6 single, 6 triple a zbývající jsou dvoulůžkové pokoje, které lze upravit jako TWIN nebo DOUBLE. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, televizí, satelitem a WiFi internetem dle standardů EU.

Hotel Constans ubytování

Hotel,Constans,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Prah – Hotel Constans se nachází v oblasti Malé Strany pod Pražským Hradem, přímo v centru historické Prahy. Každý z hostů jistě ocení výhled na celou Malou Stranu, kostel sv. Mikuláše, Schwarzenberský palác nevyjímaje.

Hotel Prague Golden Age u

Hotel,Prague,Golden,Age,ubytování,Praha,1-Staré,M – Překrásná historická budova hotelu Prague Golden Age se nachází přímo v centru Prahy mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstím v blízkosti Karlova mostu a dalších pamětihodností. Původně gotický dům z roku 1468 dostal svoji dnešní podobu v období pozdní renesance. V letech 2002 až 2004 provedl současný majitel budovy zdařilou rekonstrukci a vzhledem ke své jedinečnosti byl dům zapsán do seznamu nemovitých kulturních památek chráněných UNESCO.

Načítání trvalo 0.3798 sekund.