+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kaunic ubytování Uh

Klíčová slova: Hotel,Kaunic,ubytování,Uherský,Brod,Uhersky,Brod,

E-mail: Hotel-Uhersky-Brod-Kaunic@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Hotel Kaunic nabízí kvalitní ubytování uprostřed města v nově zrekonstruovaných pokojích s možností vychutnat si moderně designovanou kavárnu. Pokud hosté mají zájem ubytovat se v Uherském Brodě jedná se o to nejlepší co je schopno město nabídnout.

Web: www.hotel-kaunic-uhersky-brod.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Poutní Hotel Křemeš

Hotel,Poutní,Hotel,Křemešník,ubytování,Pelhřimov, – Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí a je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( exit Humpolec ). Široké okolí, které je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, nabízí možnost zajímavých výletů, ať už za poznáváním či zábavou. Hotel má k dispozici jeden jednolůžkový a 15 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc ) a možností přistýlky. Pokoje jsou dále vybaveny tv (sat ), telefonem, minibarem a cd přehrávačem. V hotelové restauraci s barem Vás jistě mile překvapí rozmanitý sortiment vybraných specialit brilantní české i evropské kuchyně. Restaurace je schopna svojí kapacitou najednou uspokojit 65 osob, samostatně odděleným salonkem pak osob 55.

Hotel Sonáta ubytování Ma

Hotel,Sonáta,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske, – Vám nabízí jednolůžkové i dvojlůžkové pokoje, některé i s možností přistýlky. Hotel disponuje cca 80 lůžky ve 40 pokojích. V rodiném hotelu Sonáta s celoročním provozem se ani během pobytu nemusíte zříci komfortu, na který jste zvyklí.

Park hotel EuroAgentur Te

Park,hotel,EuroAgentur,Terezín,ubytování,Terezín, – Svojí polohou v parkové části města nabízí všem hostům příjemné ubytování. Hotel nabízí ubytování ve 24 jednolůžkových až čtyřlůžkových nově vybavených pokojích, odpovídajících tříhvězdičkovému standardu. Celková ubytovací kapacita je 54 lůžek s možností přistýlek nebo dodání dětské postýlky.

Načítání trvalo 5.4806 sekund.