+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kavka

Klíčová slova: Hotel, Kavka,

E-mail: info@hotelkavka.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2010

Popis: Kapacita hotelové části je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek na 19 pokojích.Kapacita hotelové části je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek na 19 pokojích.Kapacita hotelové části je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek na 19 pokojích.

Web: www.hotelkavka.cz

Další související informace

Hotel D Angelo ubytování

Hotel,D,Angelo,ubytování,Praha,5-Smíchov,Praha,5- – Hotel D'Angelo v Praze 5 s kapacitou 65 lůžek v 25 pokojích nabízí pohodlné ubytování pro turistickou i obchodní klientelu. Výhodou Hotelu D'Angelo je jeho poloha v klidné lokalitě se snadnou dostupností do centra Prahy. V Hotelu D'Angelo se můžete těšit na řadu hotelových služeb, jakými jsou fitness nebo sauna a především na ochotný a příjemný personál, který vám bude během ubytování k dispozici 24 hodin denně. Stanice metra Anděl je od Hotelu D'Angelo pouhých 200 metrů.Hotel nabízí k ubytování 4 dvoupatrové apartmány pro 2 až 6 osob, 6 třílůžkových pokojů a 15 dvoulůžkových pokojů. V každém pokoji je k dispozici televize a koupelna s vanou a WC. Apartmány mají navíc plně vybavenou kuchyňku. Některé pokoje mají balkon. V hotelu D'Angelo je také bezbariérový pokoj přizpůsobený pro pobyt handicapovaných klientů. Nekuřácké pokoje

Hotel Red & Blue design h

Hotel,Red,&,Blue,design,hotel,Prague,ubytování,Pr – Red & Blue design hotel Prague se nachází na okraji historického centra Prahy, jen 10 minut chůze od Karlova mostu. Budova ze začátku 20. století byla zcela zrekonstruována v roce 2009 a nyní poskytuje 52 velkých klimatizovaných pokojů.

Hotely Praha 1

hotel, hotely, praha,1, hotelů,hotelu,hotelích,hot – Hledáte hotel v lokalitě Praha 1? Podívejte se do katalogu hotelů,naleznete zde levné i dražší ubytování.Nejlepší hotely v Praze. Hotely se nachází v částech: Staré Město, Nové město, Malá strana, Hradčany, Josefov. V některých hotelech ubytujeme i firmy.

Načítání trvalo 0.2971 sekund.