+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kavka

Klíčová slova: Hotel, Kavka,

E-mail: info@hotelkavka.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2010

Popis: Kapacita hotelové části je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek na 19 pokojích.Kapacita hotelové části je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek na 19 pokojích.Kapacita hotelové části je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek na 19 pokojích.

Web: www.hotelkavka.cz

Další související informace

Hotel Praha Briliant ubyt

Hotel,Praha,Briliant,ubytování,Praha,9-Prosek,Pra – Ubytování - Hotel Praha Briliant poskytuje ubytování kategorie 2* a 3* hotelu ve 22 pokojích - 2, 3 a 5 lůžkových. Kapacita hotelu je 62 lůžek. Ubytování v hotelu je vhodné pro individuální návštěvníky i pro skupiny.

Hotely Praha 2

hotel, hotely, praha,2, hotelů,hotelu,hotelích – Hledáte hotely Praha 2? Podívejte se do katalogu hotelů,naleznete zde levné i dražší ubytování. Vyberte hotel v Praze 2. Hotely se nachází v částech: Žižkov,Vinohrady,Vysočany,Strašnice. Ubytování i pro firmy.

Hotel Seidl ubytování Špi

Hotel,Seidl,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv, – Tradiční dům v typické krkonošské architektuře nabízí svým hostům klidné a útulné ubytování v komfortních pokojích. Vybírat lze z dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových až pětilůžkových pokojích se sprchou, WC a televizorem se satelitem.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.