+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Konvice ubytování Č

Klíčová slova: Hotel,Konvice,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Konvice@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2010

Popis: V historickém centru města Český Krumlov, jen několik kroků od náměstí stojí hotel "Konvice". Budova hotelu (první písemná zmínka z roku 1539) prošla v roce 1992 celkovou rekonstrukcí. Díky architektonicky zajímavé technologii, která připomíná pana Eschera, nenajdete dva stejné pokoje. Známá restaurace Konvice se 130 místy je otevřená každý den od 8:00 do 22:00 a po celý den nabízí teplou kuchyni. Věnovat se Vám bude příjemný personál. Kuchyně se specializuje hlavně na tradiční česká jídla, ale i na mezinárodní kuchyni, kterou restaurace také vyniká, včetně nabídky čerstvých ryb a zvěřiny, a nechybí sladkosti, moučníky, dorty a dezerty.

Web: www.hotel-konvice.s-ubytovani.eu/Cesky-Krumlov.htm

Další související informace

Penzion Maate ubytování Č

Penzion,Maate,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – Penzion Maate v Českém Krumlově má k dispozici tři třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden dvoulůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC. Každý pokoj má televizi se satelitem. Parkování zdarma před penzionem Maate.

Penzion Monastery Garden

Penzion,Monastery,Garden,ubytování,Český,Krumlov, – Hosté v penzionu Monastery Garden v Českém Krumlově mají k dispozici ubytování ve dvoupokojovém Apartmá pro 2-5 osob s vlastní koupelnou a ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením na chodbičce. Pokoje jsou plně vybaveny a nabízejí vše co host potřebuje.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.