+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Koral

Klíčová slova: hotel Koral

E-mail: info@hotelkoral.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Z nejbližší stanice metra Střížkov budete během 15 minut v centru města. Hotel Koral má ideální polohu, pokud se musíte dostat do Veletržního paláce, na Výstaviště v Holešovicích nebo v Letňanech. Všechny tyto objekty leží do 15 minut od hotelu. Příjemný a ochotný personál udělá vše pro zpříjemnění vašeho pobytu a rád vám poskytne jakoukoli potřebnou informaci. Začněte den lahodnou snídaní a nalaďte se tak na den věnovaný prohlídkám stověžatého města.Stylově zařízené pokoje vybaveny moderním nábytkem, zajistí komfortní ubytování za rozumné ceny. Celkem mame 25 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, k tomu každý pokoj vlastní prostorný sprchový kout s toaletou, televizor se satelitním příjmačem a telefon.

Web: www.hotelkoral.cz

Další související informace

Hotel Na Kafkové v Ostravě

hotel, hotel ostrava, hotel v ostravě, na kafkové – Hotel je umístěn v samotném centru Ostravy, zabírá první dvě podlaží nově zrekonstruovaného prvorepublikového domu a nabízí hostům 18 stylových pokojů. hotel, hotel ostrava, hotel v ostravě, na kafkové

Golden Fish Hotel Apartme

Golden Fish Hotel Apartments, hotel, ubytovani – Luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Plzni nabízí ubytování v apartmánech hotelového typu i dlouhodobé pronájmy. Stylově zařízené luxusní apartmány o dispozici 2+KK až 4+KK s obytnou plochou 50 m2 až 170 m2 splňují veškerý komfort, který vyžaduje náročnější klientela. Právě pro ni připravujeme nepřeberné množství komplexních služeb.

Načítání trvalo 0.0940 sekund.