+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel KOTVA

Klíčová slova: Hotel KOTVA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2010

Popis: Hotel Kotva se nachází v lázeňském městě Janské Lázně, které je známé i jako významné centrum sportovně-rekreačních aktivit. Hotel Kotva se nachází v lázeňském městě Janské Lázně, které je známé i jako významné centrum sportovně-rekreačních aktivit.

Web: kotva.hotel.cz/

Další související informace

Hotel U LIP

Hotel U LIP – Hotel U lip Trojanovice je situován v krásném horském prostředí Beskyd. Své služby Vám nabízí přímo pod horou Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta a kaplí Cyrila a Metoděje. Hotel je vzdálen jen cca 500m od lanové dráhy na Pustevny (1024 m n. m.), kde si na své přijdou milovníci turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Hotel Romance Puškin

Hotel Romance Puškin – Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive.

Načítání trvalo 0.1054 sekund.