+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kriváň

Klíčová slova: Hotel Kriváň

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: V příjemném prostředí obklopeném nádhernou přírodou, pod dominantním tatranským štítem Kriváň, najdete příjemné ubytování v hotelu nesoucí právě jeho název. V Hotelu Kriváň nabízíme ubytování v útulných jedno a dvoulůžkových pokojích. Pro náročnější je možnost ubytování ve 2 apartmánech a pro rodiny je k dispozici 16 rodinných pokojů. Celková kapacita hotelu je 153 lůžek s možností 42 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, Televizí se satelitem, telefonem. V celém přízemí hotelu je možnost připojení na internet. K dispozici je vám dále restaurace, disco bar pro 48 osob, lobby bar v hotelové hale, pro pořádání seminářů, konferencí a různých firemních akcí je k dispozici konferenční místnost s kapacitou 80 míst vybavenou audiovizuální technikou, fitness centrum, dětské hřiště, půjčovna lyží a kol. Po dni stráveném v krásné přírodě jistě nepohrdnete uvolněním v našem wellness centru, kde si můžete odpočinout v parní nebo finské sauně, soláriu, vířivce, vyhřívaném bazénu s protiproudem nebo využít masáží či kosmetických služeb.

Web: hotel-krivan.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Meritum

Hotel Meritum Ubytování Praha Ubytování – Moderní hotel Meritum je umístěný mezi městským centrem a mezinárodním letištěm Ruzyně. Nabízí ubytování v příjemných a dobře vybavených pokojích. K dispozici monitorované parkoviště, WiFi připojení zdarma, restaurace se třemi salonky a kongresový sál pro 50 osob. Comfortable and modern hotel Meritum situated conveniently between city centre and the Int. Airport Praha - Ruzyně. Offering efficiently equipped rooms with all needed facilities and amenities. Secured parking, WiFi,lobby bar, restaurant with local and international cuisine, three small dinning rooms and conference room seated 50 persons. Komfortables und modernes Hotel Meritum angenehm situiert zwischen der Innenstadt und dem Int. Flughafen Praha - Ruzyně. Bietet gemütliche Zimmer mit alle notwendige Ausstatung, bewachter Parkplatz, WiFi, Lobby Bar, Restaurant mit böhmische und internationale Küche, drei kleinen Nebenräumen und Konferenzsaal für 50 Personen.

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

LUX HOTEL ONYX v Lipůvce

LUX HOTEL ONYX,ubytování v Lipůvce – Lux Hotel Onyx je zbrusu nový hotel s restaurací na úrovni pro náročnější klienty. V našich 8 pokojích (2 exekutive, 2 comfort, 3 de luxe a 1 superior s vířivkou) naleznete vše potřebné pro příjemné strávení Vašeho volného času. Pokoje exekutive, comfort a de luxe jsou vybaveny - TV, rádio, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout a přistýlka. Pokoj superior je vybaven navíc vířivou vanou a HIFI. Hotel se specializuje na zážitkové pobyty jako jsou například-honitba, jízda na čtyřkolkách, jízda na vodních skůtrech atd.. Taktéž hotel organizuje výlety do punkevních jeskyní a k propasti Macocha, celodenní výlet na kolech apod.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.