+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kriváň

Klíčová slova: Hotel Kriváň

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: V příjemném prostředí obklopeném nádhernou přírodou, pod dominantním tatranským štítem Kriváň, najdete příjemné ubytování v hotelu nesoucí právě jeho název. V Hotelu Kriváň nabízíme ubytování v útulných jedno a dvoulůžkových pokojích. Pro náročnější je možnost ubytování ve 2 apartmánech a pro rodiny je k dispozici 16 rodinných pokojů. Celková kapacita hotelu je 153 lůžek s možností 42 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, Televizí se satelitem, telefonem. V celém přízemí hotelu je možnost připojení na internet. K dispozici je vám dále restaurace, disco bar pro 48 osob, lobby bar v hotelové hale, pro pořádání seminářů, konferencí a různých firemních akcí je k dispozici konferenční místnost s kapacitou 80 míst vybavenou audiovizuální technikou, fitness centrum, dětské hřiště, půjčovna lyží a kol. Po dni stráveném v krásné přírodě jistě nepohrdnete uvolněním v našem wellness centru, kde si můžete odpočinout v parní nebo finské sauně, soláriu, vířivce, vyhřívaném bazénu s protiproudem nebo využít masáží či kosmetických služeb.

Web: hotel-krivan.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Hotel Mědínek

Hotel Mědínek – Hotel Mědínek je umístěn na náměstí v historickém jádru města Kutná Hora. Hotel Mědínek je zařazen do kategorie ***, ale nabízí služby srovnatelné s hotely vyšší kategorie. Kapacita hotelu je 120 lůžek/50 pokojů a apartmá. Všechny jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou s vysoušečem vlasů, TV + SAT, ledničkou, trezorem pro úschovu věcí a WiFi intenetem.

Hotel Brušperk v Brušperku

Hotel Brušperk,ubytování v – Hotel Brušperk nabízí příjemné ubytování v rodinném prostředí . Nachází na historickém náměstí města Brušperk. Hotel poskytuje pohodlné ubytování ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 30 lůžek (včetně přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny internetem a televizí. Satelitní příjem je na všech pokojích kromě podkroví. Pro hotelovou klientelu lze zajistit pobyty ve Fry-relax centru (Fryčovice) vzdáleném od hotelu cca 3 km, které nabízí squash, badminton, bazén s protiproudem a masážní vanu. V hotelovém STEAK Baru hostům nabízíme naši domácí pizzu , steaky z kvalitního masa a saláty. Je zde připojení na internet - WI-FI. Snídaně se podává v naší kavárně. V létě příjemné posezení na terase před hotelem.Parkování přímo před hotelem na náměstí.

Načítání trvalo 1.7892 sekund.