+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Krušnohor, Ubytován

Klíčová slova: hotel, ubytování, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary

E-mail: krusnohor@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2011

Popis: Tříhvězdičkový hotel Krušnohor Ostrov nabízí výhodné ubytování v těsné blízkosti lázní Karlovy Vary a Krušných hor. K dispozici je restaurace s mezinárodní kuchyní, salónek, 29 pokojů a zdarma Wifi internet.

Web: www.hotelkrusnohor.cz

Další související informace

HOTEL SMETANA, KARLOVY VA

lázeňský hotel, Karlovy Vary, ubytování, lázně,spa – Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v Karlových Varech nabízí ubytování v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou, lázeňské procedury pod dohledem odborného lekáře, restauraci s možností dietní stravy a kavárnu. Samozřejmostí je i aktualizovaná nabídka akčních nabídek, komplexních balíčků a prodej dárkových poukazů, které můžete využít během celého roku.

Penzion U Doubků, ubytování Břeclav.

hotel, ubytování, penzion, – Ubytování Břeclav - Poštorná. Rodinný penzion U Doubků. Ubytování, penzion, restaurace a vinárna U Doubků. Ubytování Břeclav - Poštorná. Rodinný penzion U Doubků. Ubytování, penzion, restaurace a vinárna U Doubků.

Hotel Maxim ubytování Svä

Hotel, Maxim, ubytování, Svätý Jur – Hotel MAXIM svým návštěvníkům nabízí ubytování v 18 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, rádiem, telefonem a televizí se satelitním příjmem.

Načítání trvalo 3.2431 sekund.