+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel KUBA

Klíčová slova: Hotel KUBA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Kubova Huť leží ve výšce 920 m nad mořem, v okrese Prachatice, 10 km od Vimperka. Nachází se uprostřed romantické Šumavy, přímo v sedle pod Boubínem, na trase historicky proslulé Zlaté stezky, která tudy kdysi ve středověku vedla.

Web: kuba.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palatin v Karlových Varech

hotel, ubytování, Hotel Palatin, ubytování v – Náš tříhvězdičkový Hotel Garni Palatin se nachází v centru Karlových Varů a nabízí jedinečnou možnost jak pro lázeňský pobyt tak pro pořádání prezentací, seminářů, zasedání aj. Hotel Garni Palatin nabízí ubytování v 15 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek. Pobyt se psem je možný za poplatek. Možnost parkování pouze na hlídaném parkovišti u hotelu Thermal.

MY HOTEL s.r.o. v Lednici

MY HOTEL s.r.o.,ubytování v – My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednicko-valtického areálu.Elegantní pokoje mají vlastní moderní sociální zařízení, telefon, připojení k internetu, televizi se satelitním příjmem, minibar .Na jídelních lístcích dvou restaurací s výjimečným interiérem najdeme pokrmy tradiční české kuchyně i zahraniční jídla včetně grilovaných pokrmů. Hosté My hotelu mohou posedět také venku v zahradní restauraci nebo stylové cukrárně. Disponuje dvěma kongresovými sály o kapacitě 150 a 80 osob a salonkem. Příznivci sportu si mohou zajít zahrát tenis, kroket, volejbal nebo si půjčit horská kola.

CA Varadero - Svatba na Kubě

svatba v zahraničí, svadba v zahraničí, kuba – Zajistění a organizace svatby v zahraničí se specializací na svatbu na Kubě. Kuba je rájem a pravým místem nejen pro svatební obřad, ale i pro oslavu významného výročí partnerského vztahu nebo svatební cestu.

Načítání trvalo 1.6222 sekund.