+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kunštát

Klíčová slova: Hotel Kunštát, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Hotel Kunštát zajišťuje ubytování hotelového typu, je nabízené ve 2-4 lůžkových pokojích, pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. K dispozici je hotelová restaurace, sauna, venkovní bazén a stolní tenis. Mezi další služby patří půjčování jízdních kol a vyjížďky na koních. Přímo u Divoké Orlice se nachází dependance hotelu LESOVNA, je vzdálena od hotelu 200m, na stravování se dochází do hotelu.

Web: hotelkunstat.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Paganini

Hotel Paganini, ubytovani, hotel – Hotel Paganini se nachází v samém centru městečka s nejdelším názvem v českých zemích ležícího na obou březích Labe v úrodné Polabské nížině. Do hlavního města Prahy je to jen několik minut jízdy automobilem. Samotná oblast je velmi přitažlivá přírodními podmínkami, vodními plochami vhodnými pro rekreaci a cyklostezkami v lužních lesích i dostatkem možností ke sportování. Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet.

Amber hotel Bavor ve Strakonicích

hotel, ubytování, Amber hotel Bavor, ubytování ve – Amber Hotel Bavor nedaleko centra města Strakonice poskytuje cenově velice přijatelné ubytovací služby v 77 pokojích, v členění 21 jednolůžkových, 42 dvoulůžkových a 7 apartmá. Z dalších služeb stojí určitě za zmínku kadeřnictví, sauna, fitness a rekondiční studio přímo v objektu hotelu. Po návratu z výletu do některé z mnoha kulturních a historických památek přijde vhod návštěva krytého bazénu v těsné blízkosti hotelu.

Hotel Union v Lounech

hotel, Hotel Union, Louny, ubytování, wi-fi, – Romantický hotel v renesančním stylu se nachází v centru města Louny vedle gotického kostela Sv. Mikuláše. Hotel Union nabízí ubytování ve 26 nadstandardně vybavených pokojích. Hotel Union patří k významným hotelům Loun již od roku 1880. Postaven a vybaven je v renesančním stylu. Hotel nabízí příjemné, klidné a romantické prostředí.

Načítání trvalo 0.0770 sekund.