+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kunštát

Klíčová slova: Hotel Kunštát, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Hotel Kunštát zajišťuje ubytování hotelového typu, je nabízené ve 2-4 lůžkových pokojích, pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. K dispozici je hotelová restaurace, sauna, venkovní bazén a stolní tenis. Mezi další služby patří půjčování jízdních kol a vyjížďky na koních. Přímo u Divoké Orlice se nachází dependance hotelu LESOVNA, je vzdálena od hotelu 200m, na stravování se dochází do hotelu.

Web: hotelkunstat.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Olympia v Mariánských Lázních

hotel, ubytování, hotel Olympia, ubytování v – Hotel Olympia **** se nachází v horní části lázeňské zóny, na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní. Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Dále balneocentrum s nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty, hotelový bazén se slanou vodou, finská sauna a kosmetika jsou k dispozici 7 dní v týdnu

Hotel Slavia v Boskovicích

hotel, ubytování, hotel Slavia, školení, svatby, – Hotel Slavia je situovaný asi 0,5 km od středu města směrem na Brno a nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a jednom apartmánu, který lze využít pro 2 dospělé a dvě děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ve spodní části hotelu je restaurace s celodenním provozem zajišťující stravování a salonek, kde se konají nejrůznější oslavy, školení a svatby s kapacitou cca 40 osob. U hotelu je k dispozici velké parkoviště.

Hotel Pod Zelenou v Českém Těšíně

hotel, Podzelenou, Hotel Podzelenou, ubytování, – Hotel pod Zelenou v Českém Těšíně je jen 100 metrů od sjezdu z dálnice Frýdek-Místek - Český Těšín. Odbočte z dálnice na sjezdu u Průmyslové zóny Pod Zelenou a k Hotelu Pod Zelenou to máte jen pár metrů! Na sjezd z dálnice Vás upozorní naše reklamní tabule. Hostům je k dispozici vlastní parkoviště pro 20 aut.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.