+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kunštát

Klíčová slova: Hotel Kunštát, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Hotel Kunštát zajišťuje ubytování hotelového typu, je nabízené ve 2-4 lůžkových pokojích, pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. K dispozici je hotelová restaurace, sauna, venkovní bazén a stolní tenis. Mezi další služby patří půjčování jízdních kol a vyjížďky na koních. Přímo u Divoké Orlice se nachází dependance hotelu LESOVNA, je vzdálena od hotelu 200m, na stravování se dochází do hotelu.

Web: hotelkunstat.hotel.cz/

Další související informace

Apartmány Chorvatsko 2

Chorvatsko, apartmány, apartmán, ubytování, hotel – Nejlevnější ubytování v Chorvatských apartmánech a pokojích s přímými kontakty na majitele a bez provize cestovkám! Tisíce apartmánů na pobřeží Jadranu. Přeložíme Vám zdarma veškerou komunikaci!

Hotel Lahofer ve Znojmě

hotel, Hotel LAHOFER, LAHOFER, ubytování, Znojmo, – Hotel LAHOFER vznikl přestavbou kulturní památky ze 14. století do současné, moderní podoby, kde však kouzlo staré doby přetrvává. Nachází se přímo v centru města Znojma. Našim hostům nabízíme moderně zařízené pokoje, jejichž součástí je internet, minibar, trezor, TV, fén a klimatizace. Hotel má vlastní parkoviště a je NEKUŘÁCKÝ.

Hotel Purkmistr v Plzni

Hotel Purkmistr, ubytování, ubytovani, – Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů. Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double).Nachází v klidném prostředí památkové rezervace „Selské návsi“, v předměstské čtvrti Plzeň – Černice.Zahrnuje kromě hotelu pivnici s pivovarem, restaurant,vinárnu a bar.

Načítání trvalo 2.4183 sekund.