+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Kunštát

Klíčová slova: Hotel Kunštát, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Hotel Kunštát zajišťuje ubytování hotelového typu, je nabízené ve 2-4 lůžkových pokojích, pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. K dispozici je hotelová restaurace, sauna, venkovní bazén a stolní tenis. Mezi další služby patří půjčování jízdních kol a vyjížďky na koních. Přímo u Divoké Orlice se nachází dependance hotelu LESOVNA, je vzdálena od hotelu 200m, na stravování se dochází do hotelu.

Web: hotelkunstat.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Slavia v Boskovicích

hotel, ubytování, hotel Slavia, školení, svatby, – Hotel Slavia je situovaný asi 0,5 km od středu města směrem na Brno a nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a jednom apartmánu, který lze využít pro 2 dospělé a dvě děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ve spodní části hotelu je restaurace s celodenním provozem zajišťující stravování a salonek, kde se konají nejrůznější oslavy, školení a svatby s kapacitou cca 40 osob. U hotelu je k dispozici velké parkoviště.

Hotel Beatrice v Tatranské Lominici

hotel, ubytování, hotel Beatrice, ubytování v – Hotel se nachází v Tatranské Lomnici, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m. Villa Beatrice se nachází v nadmořské výšce 900 ms výhodným spojením vlakem, autobusem, autem. V blízkosti se nacházejí vleky a kabinové lanovky s dopadem na blízký Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m. Najdete zde fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu, malebné vesničky se stále žijícími folklórními prvky. 41 postelí v luxusních apartmánech

Načítání trvalo 0.0591 sekund.