+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel LAGUNA ubytování Če

Klíčová slova: Hotel,LAGUNA,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Laguna@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Hotelová část disponuje kapacitou 9 pokojů ve dvoulůžkových a třílůžkových provedeních. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, ledničkou a televizí. Apartmá disponuje oddělenou koupelnou s vanou a samostatným WC. Všechny ubytovací jednotky jsou situované jihovýchodním směrem do klidné obytné čtvrti. Ubytování menších zvířat není problémem.

Web: www.hotel-laguna-ceske-budejovice.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel U Vlka ubytování České Budějovice

Hotel,U,Vlka,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bude – Penzion U Vlka se nachází na klidném místě v centru Českých Budějovic,zhruba 100 m od hlavního náměstí Přemysla Otakara II. Penzion nabízí ubytování v pokoji a apartmá,kde máte možnost ubytování z dvou, tří až pětilůžkových pokojů s příslušenstvím, TV přijímačem, kabelovou televizí.

Hotel Habsburg ubytování

Hotel,Habsburg,ubytování,České,Hamry,Ceske,Hamry, – Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž celková kapacita je 48 lůžek. 13 pokojů má sociální zařízení na patře. Dva apartmány (2 – 4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení. V termínu 27. 12. 2010 – 2. 1. 2011 je ubytování možné pouze s polopenzí.

Hotel Modrá Laguna ubytov

Hotel,Modrá,Laguna,ubytování,Oslnovice,Modra,Lagu – Budovy se nacházejí se v bezprostřední blízkosti levého břehu po toku přehradní nádrže, v malebné zátoce s neopakovatelným výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, v rekreační oblasti Chmelnice, jedné z nejmalebnějších a nejromantičtějších částí Vranovské

Načítání trvalo 0.0987 sekund.