+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel LAGUNA ubytování Če

Klíčová slova: Hotel,LAGUNA,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Laguna@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Hotelová část disponuje kapacitou 9 pokojů ve dvoulůžkových a třílůžkových provedeních. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, ledničkou a televizí. Apartmá disponuje oddělenou koupelnou s vanou a samostatným WC. Všechny ubytovací jednotky jsou situované jihovýchodním směrem do klidné obytné čtvrti. Ubytování menších zvířat není problémem.

Web: www.hotel-laguna-ceske-budejovice.az-ubytovani.net/

Další související informace

Motel Dlouhá louka ubytování České Budějovice

Motel,Dlouhá,louka,ubytování,České,Budějovice,Cesk – Motel Dlouhá louka nabízí celoroční levné ubytování v přírodě podle vlastního přání návštěvníků - bungalovy, karavany nebo stany. Kapacita motelu Dlouhá louka je 100 lůžek a k dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové bungalovy.

Apartmán penzion České Bu

Apartmán,penzion,České,Budějovice,ubytování,České – Ubytování je pro hosty zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek. Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička.

Penzion Jaroslav Římsa ub

Penzion,Jaroslav,Římsa,ubytování,České,Budějovice – K ubytování penzion Jaroslav Římsa nabízí dva útulné pokoje. K dispozici je společná koupelna se sprchovým koutem s WC a potom samoctatné WC. V obývacím prostoru je TV a rádio. Lze využít i terasu. V penzionu nabízíme ubytování od května do září. Celý obejekt je nekuřácký. K dispozici jedna přistýlka pro větší dítě, dětská postýlka není k dispozici.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.