+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel LAGUNA ubytování Če

Klíčová slova: Hotel,LAGUNA,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Laguna@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Hotelová část disponuje kapacitou 9 pokojů ve dvoulůžkových a třílůžkových provedeních. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, ledničkou a televizí. Apartmá disponuje oddělenou koupelnou s vanou a samostatným WC. Všechny ubytovací jednotky jsou situované jihovýchodním směrem do klidné obytné čtvrti. Ubytování menších zvířat není problémem.

Web: www.hotel-laguna-ceske-budejovice.az-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Relax Martina uby

Penzion,Relax,Martina,ubytování,České,Budějovice, – Pohodlný penzion Relax Martina nabízí ubytování v 1 jednolůžkovém pokoji, 2 apartmánech pro 6 osob, 2 apartmánech pro 4 osoby a 2 apartmánech pro 2 osoby. Součástí rodinného penzionu Relax Martina je restaurace.

Penzion Jaroslav Římsa ub

Penzion,Jaroslav,Římsa,ubytování,České,Budějovice – K ubytování penzion Jaroslav Římsa nabízí dva útulné pokoje. K dispozici je společná koupelna se sprchovým koutem s WC a potom samoctatné WC. V obývacím prostoru je TV a rádio. Lze využít i terasu. V penzionu nabízíme ubytování od května do září. Celý obejekt je nekuřácký. K dispozici jedna přistýlka pro větší dítě, dětská postýlka není k dispozici.

Hotel Zátkův dům ubytování České Budějovice

Hotel,Zátkův,dům,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel v centru Českých Budějovic. Jeden 1-lůžkový pokoj, šest 2-lůžkových pokojů (3x pokoj s manželkou postelí) a tři 3-lůžkové pokoje, všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením (prostorná koupelna - sprcha), WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, minibar, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, pracovním stolem s možností připojení k internetu a trezorem.

Načítání trvalo 0.5450 sekund.