+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Laguna

Klíčová slova: Hotel Laguna

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2010

Popis: Hotel Laguna nabízí pohodlné ubytování v 9 dvou až třílůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV + SAT a telefonem. V nově vybudovaném konferenčním sálu Hotelu Laguna, pro Vás rádi uspořádáme nejen svatby, rauty, bankety, promoce

Web: hotellaguna.bezvadovca.cz/

Další související informace

Hotel v praze 1

hotel v praze, hotel na praze 1, hotel v centru – Hotel v Praze 1 se nachází v jádru historického centra Prahy, obklopen nejvýznamnějšími pražskými pamětihodnostmi a místy, jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Královská cesta a Židovské město.

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

HOTEL HOŘEC v Peci pod Sněžkou

HOTEL HOŘEC,ubytování v Peci pod – Čtyřhvězdičkový horský Hotel Hořec, situovaný v centru města Pec pod Sněžkou, nabízí vysoký standard ubytování a všech poskytovaných služeb. Příjemný pocit z pobytu v luxusním prostředí hotelu umocňuje nádherná okolní krajina Krkonoš.Hotel má k dispozici 19 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. Součástí hotelu je stylová restaurace. Pro chvíle relaxace po náročném lyžování či horských výšlapech je Vám k dispozici whirlpool s protiproudem.Bezplatné parkování je zajištěno přímo před hotelem.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.