+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Lázeňský dům Beetho

Klíčová slova: Hotel,Lázeňský,dům,Beethoven,ubytování,Teplice,La

E-mail: Hotel-Teplice-Beethoven@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových comfort pokojích, nebo v apartmánech. Celková kapacita domu je 324 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem(v apartmánu s vanou) a WC, televizí se satelitním příjmem a chladničkou.

Web: www.hotel-lazensky-dum-beethoven-teplice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Děvín ubytování Mariánské Lázně

Hotel,Děvín,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske,La – V lázeňském Hotelu Děvín jsou pokoje umístěny ve 4 podlažích a všechny jsou situovány s výhledem na východní svah lázeňského města s parky a lázeňskými domy. Hotel DĚVÍN má k dispozici 41 dvoulůžkových pokojů (využitelných i jako jednolůžkové) s vlas

Hotel Švamberský dům ubytování Český Krumlov

Hotel,Švamberský,dům,ubytování,Český,Krumlov,Cesky – Hotel Švamberský dům je v gotickém stylu.Každý pokoj je unikátní a standardně vybaven koupelnou.Chloubou hotelu jsou dva půdní apartmány.Restaurace Švamberský dům nabízí vybrané české speciality, zvěřinové pokrmy.

Hotel Panský dům ubytován

Hotel,Panský,dům,ubytování,Nové,Město,na,Moravě,N – Pro hosty jsou připraveny 4 apartmány a 6 pokojů. Všechny prostory jsou moderně zařízeny s veškerým komfortem. Možnost připravení řezaných květin a sekt před příjezdem i v průběhu pobytu. K dispozici je prostředí přátelské dětem, nekuřácké prostory s hotelovým dětským pokojíčkem a možností zajištění hlídání.

Načítání trvalo 0.3368 sekund.