+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Lesní Krčma

Klíčová slova: Hotel Lesní Krčma

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2010

Popis: Hotel Lesní Krčma stojí v obci Loučovice vzdálené asi 1 km od přehrady Lipno. V blízkém okolí se rozprostírají louky, lesy, cyklotrasy, ski-areál. Hotel je tak vhodný k rekreaci v každém ročním období.

Web: lesnikrcma.hotel.cz/

Další související informace

Aramis hotel Praha

Hotel Aramis Praha, ubytování v Praze – Hotel Aramis Praha online rezervace ubytování, informace o hotelu a lastminute ceny. Hotel Aramis Praha, výhodná nabídka ubytování v Praze, aktraktivní ubytování hotel Aramis, rezervace hotelu online

Hodinový hotel Flóra

hodinový hotel Flóra – Hodinový hotel, apartmán Flóra, Praha 2, nabízí diskrétní ubytování v Apartmánovém stylu klientům, párům, jedincům. Tv, DvD, rádio/MP3 přehrávač, minibar, velká vířivá vana whirpool (až pro 3 osoby), sprchový kout a wc, župany.

Hotel Nová Amerika v Jaroměři

Hotel Nová – Nová Amerika v Jaroměři nabízí 34 pokojů s historickým nábytkem, telefonem a vlastní koupelnou s toaletou.Celkem hotel Nová Amerika v Jaroměři nabízí pro hosty 29 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojů a 3x Suite.Vynikající kuchyně a pozorný servis tvoří základ kulinářského zážitku v hotelu Nová Amerika v Jaroměři.Dále je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení prostřednictvím hotspotu .

Načítání trvalo 1.8867 sekund.