+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná

Klíčová slova: Hotel,Lesní,Zámeček,ubytování,Loučná,Loucna,Lesni,

E-mail: Hotel-Loucna-Lesni-Zamecek@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2009

Popis: Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení. V hotelu Lesní zámeček Vám zpříjemní chvíle sauna, solárium, horská kola, lyže a snowboardy nebo billiard.

Web: www.hotel-lesni-zamecek.a-ubytovani.eu/Loucna.htm

Další související informace

Hotel Vienna - Teplice

hotel,ubytování,teplice, – Hotel Vienna je moderní hotel v Teplicích typu garni přímo v centru lázeňského města Teplice. Hotel Vienna v Teplicích Vám nabízí 9 pokojů. vybavených PC s připojením na internet, TV, lednicí, telefonem, minibarem a kafe - setem.

Hotel u Budvaru ubytování

Hotel,u,Budvaru,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel poskytuje hostům komfortní a luxusně zařízené pokoje. Rozložení pokojů je 3 jednolůžkové pokoje, 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Wi-Fi připojení zdarma po celém hotelu, pokoje jsou nekuřácké tak jako restaurace.

Hostel Na Lesní ubytování

Hostel,Na,Lesní,ubytování,Nový,Jičín,Novy,Jicin,N – K ubytování hosté mají k dispozici jedenáct 2-lůžkových pokojů, čtyři 3-lůžkový pokoje a tři 4-lůžkové pokoje. Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Ručníky a mýdlo jsou samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.4981 sekund.