+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná

Klíčová slova: Hotel,Lesní,Zámeček,ubytování,Loučná,Loucna,Lesni,

E-mail: Hotel-Loucna-Lesni-Zamecek@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2009

Popis: Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení. V hotelu Lesní zámeček Vám zpříjemní chvíle sauna, solárium, horská kola, lyže a snowboardy nebo billiard.

Web: www.hotel-lesni-zamecek.a-ubytovani.eu/Loucna.htm

Další související informace

Hotel Habsburg ubytování

Hotel,Habsburg,ubytování,České,Hamry,Ceske,Hamry, – Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž celková kapacita je 48 lůžek. 13 pokojů má sociální zařízení na patře. Dva apartmány (2 – 4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení. V termínu 27. 12. 2010 – 2. 1. 2011 je ubytování možné pouze s polopenzí.

Penzion Lesní Zámeček BEL

Penzion,Lesní,Zámeček,BELVEDER,ubytování,Jáchymov – Lesní Zámeček Belveder se nachází na kraji lázeňského města Jáchymov, směr Karlovy Vary. Je umístěn již přímo v lese, dostupný autem po odbočení z hlavní silnice spojující Jáchymov s Karlovými Vary. Pěšky dostupný po vycházkové lesní cestě.

Hotel Golf ubytování Prah

Hotel,Golf,ubytování,Praha,5-Motol,Praha,5-Motol, – Hotel Golf je tradiční pražský hotel, nacházející se v klidné lokalitě, nedaleko centra města, obklopen zelení a v bezprostřední blízkosti golfového hřiště. Hotel Golf je vhodný pro ty, které čeká cesta do Prahy za turistikou nebo pracovními povinnostmi a hledají levné ubytování splňující komfort tříhvězdičkového hotelu.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.