+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Klíčová slova: Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján

E-mail: Pension-Brno-Na-Dvorakove@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Web: www.hotel-liptovsky-dvor.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Aquaparku Tatrala

Tatralandia, aquapark, ubytování, Liptovský Mikulá – Nabízíme ubytování v Aquaparku Tatralandia na Slovensku. Prožijte pohodovou dovolenou plnou zábavy a relaxace Nabízíme ubytování v Aquaparku Tatralandia na Slovensku. Prožijte pohodovou dovolenou plnou zábavy a relaxace

Hotel Faust v Děčíně

Hotel Faust,Děčín,ubytování,svatební – Hotel Faust v Děčíně vám nabízí pohodlné a příjemné ubytování s celkovou kapacitou 85 lůžek.Všechny pokoje hotelu Faust jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovými kouty, s TV včetně SAT. Jeden dvoulůžkový pokoj Hotelu Faust je vybaven pro vozíčkáře.Děčínský hotel Faust vám nabízí příjemné posezení ve skvělé restauraci s kapacitou 60 míst.

Hotel Orion v Praze

HOTEL ORION ,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Orion v Praze disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů maximálně pro 2 osoby a 11 apartmánů maximálně pro 4 osoby.Všechny pokoje jsou vybaveny televizí ze satelitními stanicemi, trezorem, , toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy.Možnost stravování, v některé z restaurací v okolí.

Načítání trvalo 3.3348 sekund.