+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Klíčová slova: Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján

E-mail: Pension-Brno-Na-Dvorakove@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Web: www.hotel-liptovsky-dvor.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš, aquapark Tatralandia, ubytování – Sloveské město Liptovský Mikuláš známé především díky odpočinkovém aquaparku Tatralandia a lyžařském středisku Jasná. Ubytování přímo v areálu se zajímavými bonusy pro ubytované. Sloveské město Liptovský Mikuláš známé především díky odpočinkovém aquaparku Tatralandia a lyžařském středisku Jasná. Ubytování přímo v areálu se zajímavými bonusy pro ubytované.

Hotel International ubyto

Hotel International ubytovanie Veľká Lomnica – Hotel International ponúka pestrý jedálny lístok a obsluha sa riadne postará o Váš príjemný zážitok. Ponuka jedál a nápojov určite uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. Lobby bar (kapacita 40 miest) ponúka príjemné posedenie pri krbe a pohodlie s výhľadom na scenériu Vysokých Tatier.

Hotel Jana v Přerově

Hotel – Z celkového počtu 93 pokojů hotelu Jana v Přerově je 76 dvoulůžkových typu STANDART - z toho 17 bezbariérových, 12 dvoulůžkových typu LUX, 4 apartmá a 1 prezidentské apartmá. Pokoje hotelu Jana v Přerově jsou standardně vybaveny koupelnou s vanou, WC a fénem, telefonem, kabelovou TV, psacím stolem a minibarem. Nejluxusnější částí restaurace v Hotelu Jana v Přerově je salonek Biedermayer a Whisky Club. Skvělé pivní speciality hosté ochutnají v restauraci zvané Staropramen.

Načítání trvalo 3.0523 sekund.