+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Líšeňský dvůr

Klíčová slova: ubytování vysočina, hotel na Vysočině

E-mail: hotel@lisensky-dvur.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Hotel Líšeňský dvůr nabízí romantické ubytování na Vysočině v čtyřhvězdičkovém standardu za rozumné ceny. Hotel na Vysočině uspokojí každého, kdo hledá ubytování v okolí obcí Milovy, Svratka a Nové město na Moravě.

Web: lisensky-dvur.cz/

Další související informace

Hotel Francis Františkovy

hotel francis, františkovy lázně, ubytování – Rodinný lázeňský hotel v centru Františkových Lázní. Balneo procedury a terapie přímo v hotelu. Ochutnejte vynikající speciality v hotelové restauraci. Ubytujete se v srdci nejmenších lázní v České republice.

Hotel Na Trojce

Hotel Na Trojce, hotel, ubytovani – Náš Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku na poloze. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny a společně s překrásnou okolní krajinou si u nás lze odpočinout a pobavit se jak v létě tak v zimě a to až v počtu 60-ti návštěvníků všech věkových kategorií.

Hotel Výsluní ve Špindlerově Mlýně

hotel, ubytování, Hotel Výsluní, ubytování ve – Je ideálním místem pro milovníky stylového domácího prostředí a výborné české kuchyně. Najdete nás v malebném údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce 950m. Od centra Špindlerova Mlýna je hotel vzdálen 2km, od sportovního a lyžařského areálu Sv. Petr cca 500m. V bezprostřední blízkosti naleznete 2 lyž. vleky pro začátečníky, 50m od hotelu zastávku ski busu. Ubytujeme Vás v jednom z 15 dvoulůžkových pokojů s možností jedné či dvou přistýlek. Možnost využít k relaxaci naši saunu, whirlpool, relaxační masáže.

Načítání trvalo 2.9165 sekund.