+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Líšeňský dvůr

Klíčová slova: ubytování vysočina, hotel na Vysočině

E-mail: hotel@lisensky-dvur.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Hotel Líšeňský dvůr nabízí romantické ubytování na Vysočině v čtyřhvězdičkovém standardu za rozumné ceny. Hotel na Vysočině uspokojí každého, kdo hledá ubytování v okolí obcí Milovy, Svratka a Nové město na Moravě.

Web: lisensky-dvur.cz/

Další související informace

Hotel Heluan ubytování

Hotel Heluan ubytování – Moderní hotel Heluan z kategorie nabízí ubytování v 15 - ti dvoulůžkových prostorných a vkusně zařízených pokojích s překrásnými štukovými stropy. V několika pokojích jsou kachlová kamna či balkón s výhledem na město.

Chalupa U Popelků

chalupa Nové Město na Moravě, ubytování – Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je naše chalupa ideální volbou!

Hotel La Park v Kladně

hotel, ubytování na Kladně, hotel La Park, – Hotel La Park je umístěn v klidném prostředí lesa, 10 min autem do centra Kladna, 25km od letiště Ruzyně, 30km od centra Prahy.Hodí se pro školící firmy, jednotlivce i rodiny s dětmi. Ve 29 pokojích 1a2lůžkových jsou k dispozici TVsat, telefon, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Velký školicí sál, velká zahrada - outdoorová školení, uzavřené parkoviště. Tenisový kurt, půjčovna kol, stolní tenis, cyklostezky a v blízkosti nově otevřený aquapark.

Načítání trvalo 2.7949 sekund.