+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Líšeňský dvůr

Klíčová slova: ubytování vysočina, hotel na Vysočině

E-mail: hotel@lisensky-dvur.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Hotel Líšeňský dvůr nabízí romantické ubytování na Vysočině v čtyřhvězdičkovém standardu za rozumné ceny. Hotel na Vysočině uspokojí každého, kdo hledá ubytování v okolí obcí Milovy, Svratka a Nové město na Moravě.

Web: lisensky-dvur.cz/

Další související informace

Nové Město na Moravě

ubytování Nové město na Moravě, hotel panský dům – Když se řekne Nové Město na Moravě, tak se většině lidí vybaví krásné město ležící v jižním cípu Žďárských vrchů. Jedná se o poměrně historické město, jelikož doba jeho vzniku je datována až do 18 století.

HOTEL PATRIA v Trutnově

HOTEL PATRIA, ubytování v – Hotel Patria v Trutnově je jedenácti-patrová budova řadící hotel k největším ve městě.Hotel Patria v Trutnově nabízí ubytování ve třech typech pokojů: KLASIK, jedná se o pokoje nebo apartmány s původním vybavením, které mají vlastní WC, sprchu, ledničku, telefon s přímou linkou a TV/SAT, připojení wi-fi zdarma. PLUS, jedná se o zmodernizované pokoje a apartmány, které mají vlastní WC, sprchu, minibar, telefon s přímou linkou, TV/SAT, FREE WIFI. Restaurace hotelu vaří kuchyni národní, vegetariánskou, italskou, rybí i diabetickou. Hosté mohou využít rovněž malou restauraci v orientálním marockém stylu.

Načítání trvalo 2.6413 sekund.