+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Louny - Hotel Zlatý

Klíčová slova: hotel, Louny, ubytování, Zlatý Lev

E-mail: recepce@hotel-zlatylev.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Ubytování v Lounech, Hotel v Lounech. Kvalitní ubytování s nadstandardními službami. Hotel Louny, Hotel Zlatý Lev. Ubytování v Lounech, Hotel v Lounech. Kvalitní ubytování s nadstandardními službami. Hotel Louny, Hotel Zlatý Lev.

Web: www.hotel-zlatylev.cz

Další související informace

Hotel Preuge ubytování Pr

Hotel, Preuge, ubytování, Prievidza – Hotel Preuge vám nabízí celkem 22 pokojů, jeden rodiný pokoj o dvou místnostech společným WC a koupelnou, dva bezbarierové dvoulůžkové pokoje pro vozíčkáře na požádání možnost přistýlky, dva dvoulůžkové apartmány, s možností přistýlky.

Hotel Arlington v Praze

Arlington, Praha, hotel, ubytování, Harfa, O2 – Nachází se v těsné blízkosti, cca 300 m od O2 Areny a stanice metra Českomoravská. Ve stejné vzdálenosti bylo na podzim otevřeno velké obchodní centrum Harfa se 160 obchody, fitness centrem, bazénem. Cesta do centra Prahy trvá cca 10 min.V okruhu 100 metrů od hotelu naleznete kadeřníka, salon krásy. Nabízíme ubytování ve 26 dvou a třílůžkových pokojích, jednom bezbariérovém a apartmá, které je umístěno v prvním patře novostavby přímo proti hotelu.

Hotel Zlatý Kľúčik v Nitře

hotel, ubytování, hotel Zlatý Kľúčik, ubytování v – Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Zlatý Klučik Nitra se může pochlubit lukrativní polohou, atraktivním interiérem, profesionálními službami a dlouhodobými zkušenostmi, což vytváří ideální podmínky pro Váš jedinečný a nezapomenutelný pobyt. Kapacita 53 lůžek-1 jednolůžkový pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. V každém pokoji je k dispozici moderní koupelna, televize se satelitním příjmem a bezdrátové připojení k internetu zdarma. Nejnáročnějším hostům je určeno prezidentské apartmá.

Načítání trvalo 2.8833 sekund.