+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Luční Dům

Klíčová slova: Hotel Luční Dům

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Hotel LUČNÍ DŮM je celý nově zrekonstruovaný. Naleznete zde 19 pokojů, příjemnou restauraci, bar, společenskou místnost s kulečníkem a šipkami, dále saunu a venkovní bazén. U zahradního posezení si můžete zdarma zapůjčit kroket a petanque. V letních měsících parkování u objektu a využití venkovního bazénu. V zimních sezónách transport zavazadel z centrálního parkoviště zdarma, WiFi připojení na internet pro Váš notebook v prostoru hotelové restaurace, využití internet PC v hotelové restauraci. Máte zájem o balíčky v Jánských lázních?

Web: lucnidum.hotel.cz/

Další související informace

Seychely

hotel seychely, dovolená seychely, seychely – Rodinný penzion Villa Vanilla nabízí ubytování v rovníkovém ráji - na ostrově Mahé - Seychely. Mimo ubytování jsme schopni Vám zajistit aktivní dovolenou. Je možné se zde věnovat tenisu, golfu, rybaření, potápění nebo cestování po souostroví.

Hotel Dělnický dům v Odrá

Hotel Dělnický dům v Odrách – Hotel Dělnický dům v Odrách je součástí komplexu Dělnického domu a vznikl jako nadstavba původní historické budovy. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny a na město.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.