+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel LUX

Klíčová slova: Hotel LUX

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Hotel LUX se díky svojí 30-leté tradici zapsal do paměti návštěvníků především kvalitními službami a vynikající kuchyní. Nabízíme ubytování v 78 pokojích „Standard“, 45-ti pokojích „Business“ a 9-ti apartmánech (z toho jedno prezidentské). Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou, nebo sprchou a WC, TV se satelitem, telefon, minibar, balkón, připojení na internet v pokojích kat. business. Díky velké kapacitě hotelu můžete využít jeho prostor nejen k ubytování, pracovním schůzkám, školením, seminářům, oslavám, ale též zábavě až do nočních hodin. Hotel disponuje několika sály s různou kapacitou vybavené prezentační technikou. Kterýkoliv ze sálů lze použít k uspořádání banketu, recepce či jiné společenské události vč. zajištění služeb „párty servisu“. K vychutnání naší vyhlášené kuchyně Vám poslouží restaurace s kapacitou 120 míst, letní terasa (55 míst) v nočním baru můžete ožít v rytmu disko při vychlazeném drinku (90 míst) a v naší hotelové hale (50 míst) můžete ochutnat zákusky naší vlastní výroby.

Web: hotel-lux.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Lázeňský hotel PAWLIK ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel PAWLIK ,ubytování ve Františkových – Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí ubytování ve 148 jednolůžkových pokojích, 111 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá. Pokoje hotelu Pawlik ve Františkových Lázních jsou vybaveny moderním nábytkem, televizorem sociálním zařízením.Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí stravování ať už hosté přijedou relaxovat nebo na léčebný pobyt, v kavárně, baru, výborná strava je podávaná formou bohatého bufé. Nebo můžete navštívit nějakou restauraci v okolí.Parkovaní před komplexem nebo na blízkých parkovištích.

Hotel RŮŽE v Rožmberku nad Vltavou

Hotel RŮŽE ,ubytování v Rožmberku nad – Hotel se nachází centru obce v malebném údolí pod hradem Rožmberk. Ubytování nabízíme také v apartmánech, které jsou vybaveny ložnicí pro dvě osoby, obývacím pokojem s prostorným rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, malou kuchyňkou s možností vlastního vaření (lednička, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič), sprchovým koutem, dětská postýlka, vanička.Oplocené parkoviště vedle hotelu zdarma.Zajišťujeme půjčování lodí a raftů pro sjezd Vltavy z Vyššího Brodu do Českého Krumlova.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.