+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel LUX

Klíčová slova: Hotel LUX

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Hotel LUX se díky svojí 30-leté tradici zapsal do paměti návštěvníků především kvalitními službami a vynikající kuchyní. Nabízíme ubytování v 78 pokojích „Standard“, 45-ti pokojích „Business“ a 9-ti apartmánech (z toho jedno prezidentské). Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou, nebo sprchou a WC, TV se satelitem, telefon, minibar, balkón, připojení na internet v pokojích kat. business. Díky velké kapacitě hotelu můžete využít jeho prostor nejen k ubytování, pracovním schůzkám, školením, seminářům, oslavám, ale též zábavě až do nočních hodin. Hotel disponuje několika sály s různou kapacitou vybavené prezentační technikou. Kterýkoliv ze sálů lze použít k uspořádání banketu, recepce či jiné společenské události vč. zajištění služeb „párty servisu“. K vychutnání naší vyhlášené kuchyně Vám poslouží restaurace s kapacitou 120 míst, letní terasa (55 míst) v nočním baru můžete ožít v rytmu disko při vychlazeném drinku (90 míst) a v naší hotelové hale (50 míst) můžete ochutnat zákusky naší vlastní výroby.

Web: hotel-lux.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel v Praze - Ambassador

hotely v praze, hotel Ambassador, luxusní hotel – Ubytování v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí Hotel Ambassador Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v Praze přímo na Václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích.

Hotel Colloseum - U Černé

Hotel Colloseum - U Černého Koníčka – Budova hotelu Colloseum - Černý Koníček byla postavena již ve 13.století. <p> Recepce s nepřetržitou službou, prádelna, nekuřácké pokoje, telefon s přímou volbou, internetové wi-fi připojení, satelitní TV, garáž (za poplatek) nedaleko hotelu, směnárna, pobyt se zvířaty povolen, snídaně formou bufetu, zajištění transferů letiště-hotel-letiště.

Hotel Mertin v Chomutově

Hotel Mertin,ubytování v – Hotel se nachází blízko historického centra v dobré vzdálenosti pěší zony v blízkosti všech pamětihodností a také Kamencového jezera.Hosté se mohou ubytovat celkem v 10 pokojích jednolůžkových a dvoulůžkových, z toho 5 nekuřáckých. Na každém pokoji se nachází vlastní sociální zařízení (sprcha, wc, fen), LCD televizory se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, trezor, telefon, připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Kamerovým systémem je hlídané parkovistě u hotelu. Domácí zvířata povolena.V hotelu Mertin je stylová restaurace, která pojme až 35 osob nabízející velký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně.

Načítání trvalo 1.4664 sekund.