+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel LUX

Klíčová slova: Hotel LUX

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Hotel LUX se díky svojí 30-leté tradici zapsal do paměti návštěvníků především kvalitními službami a vynikající kuchyní. Nabízíme ubytování v 78 pokojích „Standard“, 45-ti pokojích „Business“ a 9-ti apartmánech (z toho jedno prezidentské). Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou, nebo sprchou a WC, TV se satelitem, telefon, minibar, balkón, připojení na internet v pokojích kat. business. Díky velké kapacitě hotelu můžete využít jeho prostor nejen k ubytování, pracovním schůzkám, školením, seminářům, oslavám, ale též zábavě až do nočních hodin. Hotel disponuje několika sály s různou kapacitou vybavené prezentační technikou. Kterýkoliv ze sálů lze použít k uspořádání banketu, recepce či jiné společenské události vč. zajištění služeb „párty servisu“. K vychutnání naší vyhlášené kuchyně Vám poslouží restaurace s kapacitou 120 míst, letní terasa (55 míst) v nočním baru můžete ožít v rytmu disko při vychlazeném drinku (90 míst) a v naší hotelové hale (50 míst) můžete ochutnat zákusky naší vlastní výroby.

Web: hotel-lux.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.