+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Magura

Klíčová slova: Hotel Magura

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Hotel MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Je vzdialený 1,5 km od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom. Pre hostí sú k dispozícii jedno-, dvoj-, trojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, reštaurácia, denný bar, spoločenská miestnosť, čitáreň, klubovňa s biliardom, 2x stolný tenis, stolný futbal, internet pre verejnosť, úschovňa lyží a športových potrieb, požičovňa horských bicyklov, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, možnosť grilovania. Priamo pred hotelom sa nachádza bezplatné parkovisko. Ako novinku sme spustili signál bezdrôtovej siete Wifi v priestoroch recepcie, kde sa môžu návštevníci hotela pripojiť na internet so svojimi notebookmi. K dispozícii je aj stolový počítač s pripojením na internet.

Web: hotel-magura.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel U LIP

Hotel U LIP – Hotel U lip Trojanovice je situován v krásném horském prostředí Beskyd. Své služby Vám nabízí přímo pod horou Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta a kaplí Cyrila a Metoděje. Hotel je vzdálen jen cca 500m od lanové dráhy na Pustevny (1024 m n. m.), kde si na své přijdou milovníci turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Načítání trvalo 2.7741 sekund.