+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Majolika ubytování

Klíčová slova: Hote,l Majolika, ubytování, Modra

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2011

Popis: Hotel Majolika je vhodný pro ubytování během pracovní cesty nebo za účelem rodinné dovolené či poznávacím výletem. Hotel Majolika nabízí komfortní ubytování v 21 dvoulůžkových pokojích, 2 suitech a 3 apartmánech s možností přistýlky

Web: www.hotel-majolika.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

Hotel Union Praha

Hotel Union, hotel nusle, ubytování, Praha – Hotel Union se nachází na Praze 2 v blízkosti historického centra. Ubytování v 57 pokojích s koupelnou, WC, telefon, TV, sejf a minibarem. Dále nabízí posezení ve stylové restauraci vhodnou i k pořádání firemních akcí. Parkování a WIFI zdarma.

Romantické víkendové poby

pobyt, ubytování, dárek, lázně, hotely – Hledáte dárek k výročí, narozeninám, partnerovi? Hotely a lázně Vám rádi vystaví krásný dárkový poukaz, který se hodí pro každého, v jakémkoliv věku.Vybírejte z aktuální nabídky last minute pobytů .Víkendové pobyty jsou nový trend a stále oblíbenější v nabídce wellness hotelů a lázní v České republice.

Hotel Slavia v Boskovicích

hotel, ubytování, hotel Slavia, školení, svatby, – Hotel Slavia je situovaný asi 0,5 km od středu města směrem na Brno a nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a jednom apartmánu, který lze využít pro 2 dospělé a dvě děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ve spodní části hotelu je restaurace s celodenním provozem zajišťující stravování a salonek, kde se konají nejrůznější oslavy, školení a svatby s kapacitou cca 40 osob. U hotelu je k dispozici velké parkoviště.

Načítání trvalo 2.4971 sekund.