+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Majolika ubytování

Klíčová slova: Hote,l Majolika, ubytování, Modra

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2011

Popis: Hotel Majolika je vhodný pro ubytování během pracovní cesty nebo za účelem rodinné dovolené či poznávacím výletem. Hotel Majolika nabízí komfortní ubytování v 21 dvoulůžkových pokojích, 2 suitech a 3 apartmánech s možností přistýlky

Web: www.hotel-majolika.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

Penzión Lacek

Malá Fatra, ubytování, lyžování, turistika, hory – Krásný výhled, příjemné ubytování, v zimě výborné lyžování a v létě kvalitní túra na okolitý vrchy, to je jen část z toho co poskytuje ubytování v rodinném Penzióne Lacek, umístěným v historií opradenej dedinke Terchová.

NašeChorvatsko - dovolená

Hotely, penziony, apartmány, ubytování, chorvatsko – Hotely, penziony, chaty, apartmány a ubytování v Chorvatsku - nejrozsáhlejší databáze ubytování, Istrie, Kvarner, Dalmácie, Ostrovy na Jadranu. Kompletní a podrobný popis, kontakty a fotografie na ubytovací objekty.

Cestovatel, portál nejen

cestování, ubytování, sport, výlety, počasí – Cestovatel, je portál nejen pro cestovatele. Naleznete zde jak tipy na výlety a sport, ale také informace o ubytování, lyžování, počasí, kontakty na jednotlivá informační centra a mnoho dalších a zajímavých informací.

Načítání trvalo 0.2671 sekund.