+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mánes ubytování Svratka

Klíčová slova: Hotel,Mánes,ubytování,Svratka,Manes,ubytovani

E-mail: Hotel-Svratka-Manes@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Nadstandartní ubytování za nízké ceny včetně snídaně, pobytové slevové balíčky, slevy pro skupiny (možností oddělených lůžek),free internet+WIFI, volný vstup do FITNESS a slevové balíčky do WELLNESS centra.

Web: www.hotel-manes.s-ubytovani.eu/Svratka.htm

Další související informace

Hotel Design Hotel Noem Arch ubytování Brno-Královo Pole

Hotel,Design,Hotel,Noem,Arch,ubytování,Brno-Králov – K ubytování tyto lodní kajuty:dvoulůžkové,trojlůžkové,apartmán.Každá kajuta vybavena stylovým nábytkem,klimatizací,minibarem,sejfem,LCD televizorem,telefonem,připojením na internet,sprchovým koutem s přírodní kosmetikou.Restaurace nabízí mnoho specia

Hotel EA Hotel Joseph 169

Hotel,EA,Hotel,Joseph,1699,ubytování,Třebíč,Trebi – EA Hotel Joseph 1699 *** se nachází jen pár desítek metrů od Přední a Zadní synagogy a do centra města se dostanete během několika minut. Nový rodinný hotel nacházející se uprostřed klidné židovské čtvrti města Třebíče.

Penzion Hotel ČERNÝ OREL

Penzion,Hotel,ČERNÝ,OREL,ubytování,Kroměříž,Krome – Historie domu sahá do 15. století, nicméně roku 1734 jsou zde první zmínky o lékarně u ČERNÉHO ORLA. Z toho vychází název ČERNÝ OREL a také pojmenování jedné z místností restaurace, které se říká Pivní lékárna. Navštivte toto úžasné místo nacházející se ve městě Kroměříž.

Načítání trvalo 0.3342 sekund.