+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mariánské Lázně

Klíčová slova: hotel, wellness, Mariánské Lázně

E-mail: info@swisshouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2011

Popis: Nabízíme lázeňské pobyty a wellness pobyty či hotelové ubytování. Na výběr je několik možností, jak strávit krásný pobyt v romantickém lázeňském městečku Mariánské Lázně. Poznejte naši pohostinnost a péči o vaše zdraví.

Web: www.swisshouse.cz

Další související informace

Hotel Břízky - ubytování,

hotel, ubytování, konference, školení, wellness, – Hotel Břízky je moderní 4 hvězdičkový hotel v Jablonci nad Nisou s kapacitou 61 míst, tenisová hala, squash, badminton, indoor golf, wellness. Plně vybavené konferenční místnosti pro firemní akce, školení a sportovní soustředění. Restaurace s mezinárodní kuchyní.

Hotel Amerika

hotel, vysočina, velké meziříčí, firemní akce – Hotel v klidném prostředí (Vysočina) v blízkosti dálnice D1 nabízí prostory pro firemní akce, školení, seminářů, přednášek, kongresů, konferencí a rodinných oslav, svateb a událostí. K dispozici je ubytování a restaurace. Akci připravíme na klíč.

Hotel Green Valley ubytov

Hotel,Green,Valley,ubytování,Chotýšany,Chotysany, – Víceúčelový areál Green Valley se nachází poblíž obce Chotýšany nedaleko Benešova, který nabízí kongresové vybavení, ubytování a sportovní vyžití. Poloha areálu je uprostřed nádherného údolí na pozemku starobylého mlýna, ke kterému patří několik dalších přilehlých budov.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.