+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mariánské Lázně

Klíčová slova: hotel, wellness, Mariánské Lázně

E-mail: info@swisshouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2011

Popis: Nabízíme lázeňské pobyty a wellness pobyty či hotelové ubytování. Na výběr je několik možností, jak strávit krásný pobyt v romantickém lázeňském městečku Mariánské Lázně. Poznejte naši pohostinnost a péči o vaše zdraví.

Web: www.swisshouse.cz

Další související informace

OREA HOTEL Bohemia

ubytování, mariánské lázně, léčení, wellness – Marienbad, Mariánské Lázně, Marianske Lazne,Hotel Bohemia, Hotel Anglicky Dvur, Unterkunft, ubytování, accommodation, online rezervace, reservation, Orea Hotels, bad, léčení, relaxační pobyt, wellness

Hotel Břízky - ubytování,

hotel, ubytování, konference, školení, wellness, – Hotel Břízky je moderní 4 hvězdičkový hotel v Jablonci nad Nisou s kapacitou 61 míst, tenisová hala, squash, badminton, indoor golf, wellness. Plně vybavené konferenční místnosti pro firemní akce, školení a sportovní soustředění. Restaurace s mezinárodní kuchyní.

Spa Wellness Harmonie

ubytování, wellness, spa, mariánské lázně, dovolen – Spa Hotel Harmonie v Mariánských Lázních je specialistou na léčebnou a wellness dovolenou. Wellness&Spa Hotel Harmonie se nachází v místech, kde již v roce 1860 stávala klášterní pila, a je obklopen rozsáhlou botanickou zahradou, okrasnými jezírky i kaskádami. Tyto kouzelné přírodní scenérie umocní Vaše příjemné zážitky a spolu s vycházkami za pitnou kúrou, jíž jsou Mariánské Lázně proslulé, Vám pomohou navodit optimální stav těla, mysli i duše.

Načítání trvalo 0.2649 sekund.