+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel MAS

Klíčová slova: Hotel MAS

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2010

Popis: Speciální akce v Hotelu MAS rok 2010! 4700,- Kč/osoba za týdenní pobyt (7 nocí včetně snídaně a večeře). Hotel MAS stojí na malebném náměstí jihočeského města Sezimovo Ústí, v těsné blízkosti města Tábor, které se pro svou slavnou historii a množství architektonických památek stalo jedním z nejvyhledávanějších rekreačních center jižních Čech.

Web: mas.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Hotel Erlec

Hotel Erlec – Hotel Erlec (Šluknov - Schluckenau) je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás nejsevernějšího města ČR šluknovského výběžku (bývalé Sudety - Sudetenland). Nabízí ubytování v 10 pohodlně zařízených pokojích. V přízemí naleznete restauraci, šluk bar, kulečník , venkovní posezení s ohništem, grilováním a dětskou houpačkou. V prvním podlaží privátní bar-klub, kapacita 25 osob - ideální pro skupinové akce všeho druhu.

Hotel Dukla ve Znojmě

Hotel Dukla,ubytování ve Znojmě,ubytovani,Znojmo, – Hotel se nachází na hlavním směru silnice E 59 směr Praha - Vídeň v jižní části města Znojma a asi 10 km od hraničního přechodu Hatě. Hotel je vzdálen jen 10 min. pěší chůze od centra Znojma.K hotelu je bezbariérový přístup, možný pobyt se zvířetem. Ubytování je členěno do několika kategorií. Na pokoji WC, sprcha, TV. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové. Turistické pokoje mají sociální zařízení společné . V ceně je zahrnuta i snídaně.Hotelová restaurace Vás okouzlí svou otevřeností a stylovým zařízením. V menu naleznete pochoutky z tradiční české a regionální kuchyně. Mezi hotelové služby patří i směnárna, půjčovna jízdních kol, kadeřnice, masáže nebo pedikůra. K zaparkování vozů mohou hosté využít hlídané parkoviště.

Načítání trvalo 1.5805 sekund.