+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Maxi

Klíčová slova: Hotel Maxi

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: K ubytování jsou našim hostům k dispozici 3 jednolůžkové a 7 dvoulůžkových (3 je možné upravit na čtyřlůžkové) pokojů. Do všech pokojů je možno na přání přidat přistýlku. Pokoje jsou vybaveny toaletou, sprchovým koutem, trezorem, satelitní televizí, přípojkou na internet, zrcadlem

Web: hotel-maxi.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Hotel Wellness hotel Pod Kyčmolem v Horní Lomné

hotel, ubytování, Hotel Wellness hotel Pod – Čtyřhvězdičkový wellnes hotel Pod Kyčmolem leží v malebné části Těšínských Beskyd v obci Horní Lomná. Moderní vybavení horského hotelu Vám nabízí nadstandardní ubytování převážně v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky. Je rovněž vhodným místem pro Vaše oslavy, svatby či obchodní jednání, kongresy, semináře i přednášky. Samozřejmostí je široká nabídka hotelového wellness a v neposlední řadě vlastní pivo vyráběné v prostorách zdejšího hotelového pivovaru. Náš nekuřácký hotel je bezbariérový s celoročním provozem.

Hotel Haltrava v Klenčí pod Čerchovem

Hotel Haltrava,ubytování v Klenčí pod – Nově zrekonstruovaný Hotel Haltrava stojí přímo ve středu malebného městečka Klenčí pod Čerchovem, které je centrem horního Chodska, a je známé především výrobou keramiky. Hotel Haltrava *** je klidný, útulný hotel výhodný nejen pro rodinnou dovolenou, ale i pro krátkodobé ubytování na Vaší služební cestě.Hotel má soukromé uzamykatelné parkoviště.

Načítání trvalo 1.6712 sekund.