+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Melantrich ubytován

Klíčová slova: Hotel,Melantrich,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr

E-mail: Hotel-Praha-Melantrich@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: Hotel Melantrich hosté naleznou v samém srdci Prahy. Recepce hotelu se nachází v prvním poschodí v zrekonstruované historické budově.Hotel nabízí ubytování ve třech podlažích a je k dispozici 24 pokojů.

Web: www.hotel-melantrich-praha-1.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Old Prague ubytování Praha 1-Staré Město

Hotel,Old,Prague,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pra – K ubytování jsou pro Vás připraveny příjemné pokoje s vlastním příslušenstvím, vybavené TV/SAT, koupelnou, telefonem. Celkem 28 pokojů z toho 9 třílůžkových a 19 dvoulůžkových, které lze využít i pro ubytování jedné osoby.

Penzion STAG ubytování Pr

Penzion,STAG,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Praha, – Penzion nabízí kapacitu ubytování o 5 pokojích s kapacitou 9 osob ve 4x dvoulůžkových a 1x jednolůžkovém pokoji. Pokoje jsou nově zrekonstruovány s vlastní koupelnou, WC a satelitní TV. Penzion je vhodný zejména pro mladší klientelu.

Hotel U Medvídků ubytován

Hotel,U,Medvídků,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr – Hotel U Medvídků je unikátním ubytovacím zařízením s pivovarem v Praze. Pivovarský hotel U Medvídků se nachází v domě z 15. století a byl přestavěn na 3- hvězdičkový hotel se zachovanými gotickými krovy a malovanými trámovými stropy.

Načítání trvalo 0.3453 sekund.