+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Melodie ubytování F

Klíčová slova: Hotel,Melodie,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantis

E-mail: Hotel-Frantiskovy-Lazne-Melodie@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: O Vaše pohodlí v hotelu Melodie ve Františkových Lázních se postará celkem 35 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou velmi útulné s nádechem rodinného prostředí vybavený stylovým nábytkem, TV+SAT, WC. U hotelu Melodie

Web: www.melodie-frantiskovy-lazne.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel Sonáta ubytování Ma

Hotel,Sonáta,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske, – Vám nabízí jednolůžkové i dvojlůžkové pokoje, některé i s možností přistýlky. Hotel disponuje cca 80 lůžky ve 40 pokojích. V rodiném hotelu Sonáta s celoročním provozem se ani během pobytu nemusíte zříci komfortu, na který jste zvyklí.

Penzion Relax ubytování F

Penzion,Relax,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantis – Pension nabízí ubytování v deseti standardně vybavených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V pokojích jsou samozřejmě TV se satelitním připojením, chladničky, koupelny a toalety a většina pokojů má své balkony. V celém pensionu je internetové připojení pomocí WiFi zdarma.

Hotel Metropol ubytování

Hotel,Metropol,ubytování,Františkovy,Lázně,Franti – Lázeňský dům Metropol se nachází ve Františkových Lázních. Hotel nabízí všem svým hostům atmosféru naprostého klidu, jelikož ho naleznete uprostřed lázeňských parků, nedaleko Národní třídy. Hotel Metropol představuje skutečný architektonický skvost z roku 1871. Hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích dvou kategorií. Ve vybavení je koupelna se sprchou a WC na pokoji. Dále pak televizor a moderní nábytek.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.