+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Memorial

Klíčová slova: Hotel Memorial, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Hotel je situován v klidné části centra města Terezín. Dostupnost z dálnice D8 je cca 10 km. Klimatizace není zahrnuta v ceně pokoje a je hrazena individuálně pouze v případě objednávky hosta. Přistýlka je možná pouze v presidentském apartmá. Pes - pouze malá plemena povolena na základě předběžné dohody. Parkování je možné přímo před hotelem a to pod 24 hodinovým dohledem kamerového systému. Hotel Memorial Vám může nabídnout kromě své pohostinnosti a odpočinku také profesionální relaxační služby v prostředí romantického studia.

Web: hotel-memorial.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Veronika v Ostravě

Hotel Veronika, Ostrava, ubytování, ubytovani, – Hotel Veronika v Ostravě nabízí ubytování v 58 pokojích ve čtyřech cenových relacích.Vyjma pokojů nejnižší relace jsou všechny pokoje hotelu Veronika vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou, televizí a WI-FI bezdrátovým připojením.Součástí hotelu Veronika v Ostravě je restaurace Veronika, která Vám zajistí snídaně, obědy i večeře.

Hotel Slunce v Uherském Hradišti

hotel, Hotel Slunce, Slunce, ubytování, Uherské – Luxusní hotel Slunce se nachází v Uherském Hradišti přímo na náměstí. Na náměstí, kterému dominuje hotel a kostel Sv. Františka Xaverského. Pří návštěvě hotelu Slunce v Uherském Hradišti kde se historie střetává s moderním komfortem, naleznete v krásných prostorách renesanční stavby vše, co k modernímu hotelu patří.

Hotel Lahofer ve Znojmě

hotel, Hotel LAHOFER, LAHOFER, ubytování, Znojmo, – Hotel LAHOFER vznikl přestavbou kulturní památky ze 14. století do současné, moderní podoby, kde však kouzlo staré doby přetrvává. Nachází se přímo v centru města Znojma. Našim hostům nabízíme moderně zařízené pokoje, jejichž součástí je internet, minibar, trezor, TV, fén a klimatizace. Hotel má vlastní parkoviště a je NEKUŘÁCKÝ.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.