+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Memorial

Klíčová slova: Hotel Memorial, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Hotel je situován v klidné části centra města Terezín. Dostupnost z dálnice D8 je cca 10 km. Klimatizace není zahrnuta v ceně pokoje a je hrazena individuálně pouze v případě objednávky hosta. Přistýlka je možná pouze v presidentském apartmá. Pes - pouze malá plemena povolena na základě předběžné dohody. Parkování je možné přímo před hotelem a to pod 24 hodinovým dohledem kamerového systému. Hotel Memorial Vám může nabídnout kromě své pohostinnosti a odpočinku také profesionální relaxační služby v prostředí romantického studia.

Web: hotel-memorial.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Purkmistr v Plzni

Hotel Purkmistr, ubytování, ubytovani, – Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů. Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double).Nachází v klidném prostředí památkové rezervace „Selské návsi“, v předměstské čtvrti Plzeň – Černice.Zahrnuje kromě hotelu pivnici s pivovarem, restaurant,vinárnu a bar.

Hotel Radnice v Liberci

Hotel Radnice, Liberec, ubytování, ubytovani, – Hotel Radnice Vám nabízí vysoký standart ubytování. K dispozici jsou Vám apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek .Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou i sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internetovou wi-fi sítí . Snídaně jsou podávány formou švédských stolů,

Ubytování Lednice

Ubytování Lednice na Moravě, Ubytování, Hotel – Hledáte příjemné ubytování v srdci jižní Moravy v Lednici na Moravě? Relax hotel Štork nabízí nejen ubytování a wellness, ale také pobytové a relaxační balíčky, speciální firemní nabídky a pořádání oslav. Těšíme se na Vás.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.