+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Memorial

Klíčová slova: Hotel Memorial, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Hotel je situován v klidné části centra města Terezín. Dostupnost z dálnice D8 je cca 10 km. Klimatizace není zahrnuta v ceně pokoje a je hrazena individuálně pouze v případě objednávky hosta. Přistýlka je možná pouze v presidentském apartmá. Pes - pouze malá plemena povolena na základě předběžné dohody. Parkování je možné přímo před hotelem a to pod 24 hodinovým dohledem kamerového systému. Hotel Memorial Vám může nabídnout kromě své pohostinnosti a odpočinku také profesionální relaxační služby v prostředí romantického studia.

Web: hotel-memorial.penzion.cz/

Další související informace

Psí hotely

Psí hotely, ubytování, hotel – Najde velké množství psích hotelů, přehledně podle okersů. Dále nabízíme vše, co by jste měli vědět a mohli potřebovat při chovu psů, nalezne zde inzerci, eshop, chovné stanice, zvěrolékaře, psí útulky, psí hotely, štěňata na prodej atd

Hotel Galaxie ve Zlíně

hotel, ubytování, Hotel Galaxie, ubytování ve – Hotel Galaxie se nachází ve Zlíně a je součástí multifunkčního komplexu, který v sobě sdružuje jedinečný zábavní park, hotel, wellness služby a gurmánský restaurant. ubytování v pokojích po jednom, dvou či čtyřech lůžkách s celkovou kapacitou hotelu 31 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. V případě zájmu velkých kolektivů, hotel Galaxie poskytne možnost přespání v zábavním parku až pro 150 lidí. V celém hotelu i komplexu je možnost připojení k internetu přes Wi-Fi.

Načítání trvalo 2.8835 sekund.