+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Merlot ubytování Louny

Klíčová slova: Hotel,Merlot,ubytování,Louny,ubytovani

E-mail: Hotel-Louny-Merlot@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2009

Popis: Hotel nabízí celkem 2 jednolůžkové pokoje, 3 dvoulůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje a 2 nadstandardně vybavené apartmány - Business apartmá a Family studio, oba vhodné pro 4 osoby s možností přistýlky.

Web: www.hotel-merlot.i-ubytovani.info/Louny.htm

Další související informace

Hotel Fortuna City ubytov

Hotel,Fortuna,City,ubytování,Praha,10-Strašnice,P – Hotel Fortuna City se nachází v Praze, nedaleko historického centra města. Po domluvě můžete parkovat v garáži. Ve všech veřejných místnostech je možné se zdarma připojit k Wi-Fi. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Hotel Spa hotel Panorama

Hotel,Spa,hotel,Panorama,ubytování,Karlovy,Vary,u – Hotelové pokoje jsou plně zařízené a vyhovují hodnotícímu stupni ****. Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, telefonem s přímou linkou, fénem, vanou v koupelnách, WC, mini barem a v neposlední řadě nabízí neopakovatelný výhled na Karlovy Vary.

Hotel U Daliborky ubytová

Hotel,U,Daliborky,ubytování,Louny,ubytovani – Hotel U Daliborky v Lounech nabízí kapacitu hotelu o šesti prostorných pokojích s komfortním vybavením, přičemž dva z nich jsou vybaveny kuchyňským koutem. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Načítání trvalo 0.2774 sekund.