+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mesit

Klíčová slova: Hotel Mesit

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2010

Popis: Hotel Mesit je hotelem s celoročním provozem a je situován do malebného prostředí Beskyd na Horní Bečvě v blízkosti místní přehrady. Ubytovací kapacita Hotelu Mesit je 40 pokojů. Hostům jsou k dispozici dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlek, v praxi to znamená 89 lůžek a 40 přistýlek. Celý hotel je bezbariérový a máme i jeden speciálně upravený pokoj pro vozíčkáře. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi, ledničku a bezplatné připojení na internet. Hostům je nonstop k dispozici recepce s bohatým sortimentem zboží a upomínkových předmětů.

Web: mesit.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Seminární hotel Akademie v Hlubočkách

Seminární hotel Akademie, – Ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, Internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, rybyření, půjčovna kol, lanové aktivity, nordic walking.. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám.

Načítání trvalo 1.6161 sekund.