+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Metropol ubytování

Klíčová slova: Hotel,Metropol,ubytování,Františkovy,Lázně,Franti

E-mail: Hotel-Frantiskovy-Lazne-Metropol@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Lázeňský dům Metropol se nachází ve Františkových Lázních. Hotel nabízí všem svým hostům atmosféru naprostého klidu, jelikož ho naleznete uprostřed lázeňských parků, nedaleko Národní třídy. Hotel Metropol představuje skutečný architektonický skvost z roku 1871. Hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích dvou kategorií. Ve vybavení je koupelna se sprchou a WC na pokoji. Dále pak televizor a moderní nábytek.

Web: www.hotel-metropol.s-ubytovani.eu/Frantiskovy-Lazne.htm

Další související informace

Penzion Rossini ubytování

Penzion,Rossini,ubytování,Františkovy,Lázně,Frant – Penzion Rossini leží v klidné části lázeňského města. Přestože leží v blízkosti promenády Františkových Láznní a lázeňských parků. Penzion Rossini hostům nabízí 9 příjemně a moderně zařízených pokojů. Každý z pokojů má svojí vlastní koupelnu a toaletu. Dále jsou vybaveny televizorem a satelitním příjmačem, radiem, chladničkou. Z toho 2 pokoje mají balkon. Připojení k internetu je na každém pokoji zdarma. V suterénu je společenská místnost s krbem, která je zároveň jídelnou, kde se podávají snídaně. Večer je možnost příjemného posezení u hořícího krbu pro hosty penzionu a jejich přátele. Hosté pensionu mohou také v letním období posedět na zahradní terase s možností večerního grilování. Zahradu je možno využít pro celodenní odpočinek i opalování u našeho venkovního bazénu.

Hotel Design Metropol Hot

Hotel,Design,Metropol,Hotel,Praha,ubytování,Praha – Ubytování v centru Prahy: Design Metropol Hotel Prague je nový hotel kategorie **** v moderním designu. Unikátní devítiposchoďová stavba s prosklenou fasádou byla dokončena v roce 2007. Design Metropol Hotel Prague stojí na Národní třídě v místě, kde se setkávají romantické uličky Starého města s pulzujícím životem pražských bulvárů.Kapacita hotelu je 128 lůžek v 64 dvoulůžkových pokojích. 1 pokoj je bezbariérový a lze jej propojit se sousedním dvoulůžkovým (např. pro doprovod). Variabilní uspořádání postelí - oddělené nebo manželské. Koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, fén, zvětšovací kosmetické zrcadlo. Elektronické zámky dveří na čipové karty, dveřní kukátka. LCD TV s úhlopříčkou 66 cm a satelitní programy v různých jazycích, příjem lokálních stanic v kvalitě DVB-T, denní nabídka 25 filmů (placená služba), inteligentní přehrávání – film můžete kdykoli zastavit a znovu spustit. Vysokorychlostní internet. Trezor dostatečně velký pro 15,4" notebook. Telefon – velmi výhodné volání do zahraničí.

Hotel Lázně Vráž ubytován

Hotel,Lázně,Vráž,ubytování,Vráž,u,Písku,Vraz,u,Pi – Rehabilitační lázeňské sanatorium Vráž se nachází uprostřed přírody v obci Vráž ležící v Jihočeském kraji, 95 km jižně od Prahy, 60 km severně od Českých Budějovic a 10 km od města Písek. Lázně Vráž jsou určeny těm, kteří mají rádi klid a pohodlí i aktivnější způsob života. Hosty okouzlí romantickém prostředí s lesnatými krajinami v údolí řeky Otavy.Sanatorium je tvořeno komplexem tří budov, které jsou navzájem bezbariérově spojeny zastřešeným a vytápěným koridorem. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech několika kategorií o kapacitě 150 lůžek s příslušenstvím skládající se ze sprchy, WC, TV, telefonu, lednice. Některé pokoje mají trezor a fén (pokud ne, možnost bezplatného využití/zapůjčení na recepci).

Načítání trvalo 0.0766 sekund.