+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Metropol ubytování

Klíčová slova: Hotel,Metropol,ubytování,Františkovy,Lázně,Franti

E-mail: Hotel-Frantiskovy-Lazne-Metropol@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Lázeňský dům Metropol se nachází ve Františkových Lázních. Hotel nabízí všem svým hostům atmosféru naprostého klidu, jelikož ho naleznete uprostřed lázeňských parků, nedaleko Národní třídy. Hotel Metropol představuje skutečný architektonický skvost z roku 1871. Hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích dvou kategorií. Ve vybavení je koupelna se sprchou a WC na pokoji. Dále pak televizor a moderní nábytek.

Web: www.hotel-metropol.s-ubytovani.eu/Frantiskovy-Lazne.htm

Další související informace

Hotel Imperial ubytování

Hotel,Imperial,ubytování,Františkovy,Lázně,Franti – Noblesní vila Imperial představuje pohodlné bydlení, stravování a procedury pod jednou střechou. Hotel Imperial leží uprostřed Jitřního parku a jeho součástí je také nové balneocentrum. Vila Imperial hostům poskytuje luxusní ubytování v 10 jednolůžkových, 35 douvlůžkových pokojích a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybaveny novým, stylovým nábytkem. V Dalším vybavení je televizor se satelitním příjmem, minibarem a telefonem. Ke každému náleží prostorná koupelna. V lázeňském hotelu je výtah a dva speciální bezbariérové pokoje.Vila Imperial hostům poskytuje v prostorné jídelně podávání snídaně formou švédských stolů, v poledne a večer je možné vybírat z bohaté nabídky jídel včetně čtyř druhů diety. Po celý den je k dispozici salátový bufet. Hosté mohou v hotelu Imperial navštívit saunu. Dosáhnou tak vyplavení škodlivých látek z organismu. Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních procedur kombinujících působení horkého vzduchu s teplotou kolem 90 °C se sprchou studené vody. Vystřídáním dvou až čtyř cyklů pobytu v ohřívárně a cyklů ochlazení lze dosáhnout chtěných účinků sauny.Další je pak oblíbené Aquaforum za exkluzívní nízké ceny díky ubytování v hotelu Imperial. V Aquaforu naleznou hosté vodní jeskyně, skluzavky, stěnovou masáž, celkem 6 bazénů, perličkovou koupel i whirlpool a mnoho dalších atrakcí.

Penzion Rossini ubytování

Penzion,Rossini,ubytování,Františkovy,Lázně,Frant – Penzion Rossini leží v klidné části lázeňského města. Přestože leží v blízkosti promenády Františkových Láznní a lázeňských parků. Penzion Rossini hostům nabízí 9 příjemně a moderně zařízených pokojů. Každý z pokojů má svojí vlastní koupelnu a toaletu. Dále jsou vybaveny televizorem a satelitním příjmačem, radiem, chladničkou. Z toho 2 pokoje mají balkon. Připojení k internetu je na každém pokoji zdarma. V suterénu je společenská místnost s krbem, která je zároveň jídelnou, kde se podávají snídaně. Večer je možnost příjemného posezení u hořícího krbu pro hosty penzionu a jejich přátele. Hosté pensionu mohou také v letním období posedět na zahradní terase s možností večerního grilování. Zahradu je možno využít pro celodenní odpočinek i opalování u našeho venkovního bazénu.

Hotel Pawlik ubytování Fr

Hotel,Pawlik,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantisk – Propojením dvou budov, Pawlik a Isis s Aquaforem – světem vody a relaxace, Fitforem – fitness & wellness centrem a Císařskými lázněmi vzniklo něco úžasného. Tento komplex se nachází ve Františkových lázních.Hosté mohou vybírat z 148 jednolůžkových pokojů, 111 dvoulůžkových pokojů, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá.

Načítání trvalo 0.0777 sekund.