+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mezní louka - České

Klíčová slova: Hotel Mezní louka - České Švýcarsko

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2010

Popis: Hotel leží v samém srdci národního parku České Švýcarsko. Byl postaven již v 19. století, ale po nedávné rekonstrukci poskytuje i nejmodernější služby jako bowling, solárium, whirpool nebo tropický déšť. Nabízíme vám příjemné ubytování v jedno i dvoulůžkových pokojích nebo ve dvou prostornějších apartmánech.

Web: hotel-mezni-louka.hotel.cz/

Další související informace

Hostinec a penzion Kyjovs

ubytování české švýcarsko,Penzion české švýcarsko – Stylový nekuřácký hostinec s penzionem v malebné vesničce Kyjov, nacházejicí se v Národního parku České švýcarsko, Vám může nabídnout vyhlášenou domácí kuchyň a ubytovaní v 10 pokojích ( 27 lůžek). Pokoje jsou vybavené originálním nábytkem z 19. století. Připojení na internet je v celém objektu zdarma

Hotel Bouda v České Metuji

Hotel Bouda,ubytování v České – Hotel leží ve středu CHKO Broumovsko s možnostmi výletů do okolí po Polsku, 5 minut od železniční zastávky. Trasa: Týniště nad Orlicí -Meziměstí.Ubytování:34 lůžek ve 2 až 4-lůžkových pokojích ,vhodné pro školy v přírodě, školní výlety apod.Nabízíme:domácí kuchyně ,možnost ubytování se zvířaty,parkoviště před hotelem,možnost rybolovu,půjčovna kol .

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn v Boskovicích

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn,ubytování v – Hotel MORAVIA - Láskův Mlýn vznikl v roce 1994 po kompletní rekonstrukci starého vodního mlýna z roku 1888. Tento stylový hotel nabízí svým návštěvníkům příjemný pobyt v krásném přírodním areálu s přilehlým rybníkem.V hotelu Moravia naleznou naši hosté pohodlné ubytování v pokojích pro 1 - 4 osoby v celkové kapacitě 70 lůžek.Občerstvení a gastronomické služby zajišťuje hotelová restaurace a kavárna, hezký večer v kruhu přátel mohou návštěvníci strávit také v našem baru.K dalším službám hotelu patří možnost praní a žehlení, úschovna cenných předmětů, k rodinným a firemním akcím poslouží konfereční centrum. Náš bezbariérový hotel má vlastní parkoviště pro cca 40 aut a 7 garáží s alarm-systémem.

Načítání trvalo 3.2135 sekund.