+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Michle

Klíčová slova: Hotel Michle

E-mail: milan.petra2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: V hotelu Michle je pro vás připraveno 31 pokojů, stylová restaurace s barem, salonek pro slavnostní příležitosti o kapacitě 50 míst a letní restaurace s nabídkou jídel dle evropské kuchyně. Pokoje Hotelu Michle jsou vybaveny koupelnou, WC, TV a WIFI připojením k internetu. Ve většině případů se jedná o dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Web: hotel-michle.hotel.cz/

Další související informace

Agentura hotel K+K Fenix

Hotel K+K Fenix Praha, ubytování v Praze – Hotel K+K Fenix v Praze rezervace ubytování, informace o hotelu včetně obrázků a cen za ubytování. Hotel K+K Fenix Praha, aktuální nabídka ubytování v Praze, ubytování K+K Fenix online rezervace hotelu

Hotel GOLFI

Hotel GOLFI – K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru našeho hotelu dokreslují fotografie rodiny bývalých majitelů z roku 1934 - 1936.

Lázeňský hotel Imperial

Lázeňský hotel Imperial – Noblesní vila Imperial **** je představuje pohodlné bydlení, stravování a procedury pod jednou střechou. Hotel Imperial leží uprostřed Jitřního parku a jeho součástí je také nové balneocentrum. Luxusní pokoje jsou vybaveny novým, stylovým nábytkem, TV + SAT, minibarem a telefonem. Ke každému náleží prostorná koupelna. V lázeňském hotelu je výtah a dva speciální bezbariérové pokoje. Nechte se hýčkat!

Načítání trvalo 1.7656 sekund.