+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Michle

Klíčová slova: Hotel Michle

E-mail: milan.petra2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: V hotelu Michle je pro vás připraveno 31 pokojů, stylová restaurace s barem, salonek pro slavnostní příležitosti o kapacitě 50 míst a letní restaurace s nabídkou jídel dle evropské kuchyně. Pokoje Hotelu Michle jsou vybaveny koupelnou, WC, TV a WIFI připojením k internetu. Ve většině případů se jedná o dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Web: hotel-michle.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Hodinový hotel Ostrava

hodinový hotel, hodinový hotel Ostrava, hotel – Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost.

Seminární hotel Akademie v Hlubočkách

Seminární hotel Akademie, – Ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, Internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, rybyření, půjčovna kol, lanové aktivity, nordic walking.. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.