+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Michle

Klíčová slova: Hotel Michle

E-mail: milan.petra2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: V hotelu Michle je pro vás připraveno 31 pokojů, stylová restaurace s barem, salonek pro slavnostní příležitosti o kapacitě 50 míst a letní restaurace s nabídkou jídel dle evropské kuchyně. Pokoje Hotelu Michle jsou vybaveny koupelnou, WC, TV a WIFI připojením k internetu. Ve většině případů se jedná o dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Web: hotel-michle.hotel.cz/

Další související informace

Aktuální hotel Plaza Alta

Hotel Plaza Alta Praha, ubytování v Praze – Hotel Plaza Alta Praha online rezervace ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Praze. Hotel Plaza Alta Praha, atraktivní nabídka ubytování v Praze, ubytování hotel Plaza Alta, online rezervace hotelu

Hotel Amálka ve Straškově-Vodochodech

Hotel Amálka,ubytování ve Straškově-Vodochodech – Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody.Všechny pokoje hotelu Amálka jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, telefonem a minibarem. Možnost připojení k internetu, parkování u objektu. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness …je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit.

Prádelna Krystal prádelna

prádelna, prádelna praha, čistírna, žehlení, hotel – Prádelna a čistírna Krystal. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby ,zpracování znečištěného prádla třídění,praní, sušení, žehlení , expedice včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle potřeb zákazníka. Provádíme rovněž drobné opravy poškozeného prádla. Poskytujeme kvalitní, rychlý a spolehlivý servis za příznivé ceny. Naše profesionální služby nabízíme jak jednotlivým osobám, tak i společnostem, jako např. hotelům, restauracím, školským zařízením atd.

Načítání trvalo 1.5703 sekund.