+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Miura ubytování Čeladná

Klíčová slova: Hotel,Miura,ubytování,Čeladná,Celadna,ubytovani

E-mail: Hotel-Celadna-Miura@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Hotel má pro své hosty k dispozici celkem 44 stylových pokojů či apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny 42“ LCD televizí se satelitním příjmem a vestavěnými hodinami s budíkem, připojení na vysokorychlostním internet wi-fi zdarma a plně vybavený minibar, dále

Web: www.hotel-miura.cr-ubytovani.com/Celadna.htm

Další související informace

Hotel Peregrin ubytování

Hotel,Peregrin,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Hotel Peregrin je unikátní designový hotel butikového typu v centru Českého Krumlova, který kombinuje moderní design s původním historickým charakterem budovy. Každý pokoj je jedinečný svým uspořádáním a barevnou kompozicí; ve všech pokojích najdete na míru zhotovený nábytek, masivní dřevěné podlahy, ploché televize a součástí je i elegantní koupelna s vanou či sprchou. Hotel stojí v samotném centru města, ale přesto si můžete vychutnávat neobvyklý pohled na zámek z naší privátní zahrady.

Seznam-H

seznamh,hotel,penzion,restaurace,kemp,ubytování – Seznam-H vám dává možnost uveřejnit své zkušenosti a zážitky z našich i zahraničních ubytovacích a stravovacích zařízení v diskusním fóru. Autorům nejzajímavějších příspěvků bude pak nabídnuta možnost publikovat na webu.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.