+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mlýn Karlštejn ubytování Karlštejn

Klíčová slova: Hotel,Mlýn,Karlštejn,ubytování,Karlštejn,Karlstejn

E-mail: Hotel-Karlstejn-Mlyn-Karlstejn@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2009

Popis: 21 stylově zařízených pokojů, z toho 14 dvoulůžkových a 7 třílůžkových, je vybaveno TV/SAT/ADSL, minibarem, trezorem, telefonem, koupelny jsou se sprchou nebo vanou, mramorovými umyvadly a vysoušečem vlasů.

Web: www.hotel-mlyn-karlstejn.ubytovani-cz.info/Karlstejn.htm

Další související informace

Hotel Diana ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel,Diana,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv,M – Hotel Diana poskytuje moderně zařízené pokoje se stylovým nábytkem. Z oken je nádherný výhled na okolní přírodu, kterou zaručeně ocení každý. Na pokojích hotelu Diana hosté naleznou sprchový kout, televizor.

Hotel Koruna ubytování Ka

Hotel,Koruna,ubytování,Karlštejn,Karlstejn,ubytov – Hotel má po celý rok k ubytování 14 pokojů o kapacitě 40 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (vlastní WC, sprchu). Na pokojích je rovněž televize se SAT. Rozhodnete se vzít sebou domácího mazlíčka, v hotelu bude vítaný. Hostům je k dispozici vlastní hlídané parkoviště.

Hotel AQUA PARK Špindlerů

Hotel,AQUA,PARK,Špindlerův,Mlýn,ubytování,Špindle – AQUA Park Špindlerův Mlýn nabízí hostům ubytování v 9 pensionech s kapacitou 200 lůžek. Moderně zařízené pokoje uvnitř areálu AQUA Parku ve Špindlerově Mlýně disponují satelitní TV, ledničkou a vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci uvnitř areálu. Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých stáních uvnitř areálu.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.