+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Mlýn ubytování Cheb

Klíčová slova: Hotel,Mlýn,ubytování,Cheb,Mlyn,ubytovani

E-mail: Hotel-Cheb-Mlyn@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2009

Popis: Hotel nabízí celkem 31 pokojů ve složení 27 dvoulůžkových pokojů a 4 prostorné apartmány s celkovou kapacitou 70 pevných lůžek s možností dalších přistýlek.Kapacita s částí Hotel Zámek je celkem přes 100 lůžek.

Web: www.mlyn.v-hotel.net/Cheb.htm

Další související informace

Chata Vatra ubytování Špi

Chata,Vatra,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv, – O ubytování se postará 50 lůžek celkem v 15-ti pokojích, v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V ceně pobytu je zahrnut dovoz z parkovište na chatu na snežném skůtru, který bude pro Vás zážitkem.

Horsky hotel Hromovka uby

Horsky,hotel,Hromovka,ubytování,Špindlerův,Mlýn,S – Hotel Hromovka má ve dvou poschodích 26 pokojů dvoulůžkových a třílůžkových, celkem s 60 lůžky s možností 16 přistýlek. Pokoje jsou rozděleny do 2 kategorií dle vybavení. a, pokoj s moderní koupelnou, WC, TV/SAT b, pokoj s teplou a studenou vodou (moderní sociální zařízení na poschodí)

Penzion Skalní mlýn ubyto

Penzion,Skalní,mlýn,ubytování,Dolní,Adršpach,Doln – Citlivě zrekonstruovaný objekt bývalého mlýna, postaveného kolem roku 1860, leží na břehu řeky Metuje, mezi proslulými Teplickými a Adršpašskými skalami. Vstupy do těchto skal se nachází přibližně 1,5 km od pensionu Skalní Mlýn.

Načítání trvalo 0.3624 sekund.