+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Modrava

Klíčová slova: Hotel Modrava, ubytování na Šumavě

E-mail: hotel@hotelmodrava.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2009

Popis: Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování na Šumavě ve dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Hotel Modrava disponuje celkem 54-mi lůžky.

Web: www.hotelmodrava.cz/

Další související informace

Penzion Na Stavidle

Penzion Na Stavidle, penzion, ubytovani – Vítáme Vás na stránkách Penzionu Na Stavidle, který se nachází v centru královského města Uherské Hradiště. Nabízíme Vám přátelské prostředí nekuřáckého penzionu s dalšími službami pro spokojený pobyt. Pokud jste přijeli poznat naše město a krásy regionu, pak jste tu na správném místě a vítáni.

Hotel Dubnica v Dubnici nad Váhom

Ubytovaní hotel turistika dovolená wi-fi výlety – Hotel Dubnica sa nachádza v centre Dubnice nad Váhom, len 5 minút od Barokového kostola sv. Jakuba. Hosťom ponúka štúdiá a apartmány zariadené starožitným nábytkom, ktoré majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a hydromasážnu sprchu.nachádza v centre Dubnice nad Váhom, len 5 minút od Barokového kostola sv. Jakuba. Hosťom ponúka štúdiá a apartmány zariadené starožitným nábytkom, ktoré majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Načítání trvalo 0.0700 sekund.