+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Monde ubytování Uherský Brod

Klíčová slova: Hotel,Monde,ubytování,Uherský,Brod,Uhersky,Brod,ub

E-mail: Hotel-Uhersky-Brod-Monde@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2009

Popis: Hotel Monde disponuje moderně a stylově zařízenými pokoji. Lze vybírat z šestnácti standardních dvoulůžkových pokojů, nebo z dvou nadstandardních pokojů. Hotel Monde má také k dispozici jedno luxusní apartmán.

Web: www.hotel-monde-uhersky-brod.az-ubytovani.com/

Další související informace

Horsky hotel Hromovka uby

Horsky,hotel,Hromovka,ubytování,Špindlerův,Mlýn,S – Hotel Hromovka má ve dvou poschodích 26 pokojů dvoulůžkových a třílůžkových, celkem s 60 lůžky s možností 16 přistýlek. Pokoje jsou rozděleny do 2 kategorií dle vybavení. a, pokoj s moderní koupelnou, WC, TV/SAT b, pokoj s teplou a studenou vodou (moderní sociální zařízení na poschodí)

Hotel LAGUNA ubytování Če

Hotel,LAGUNA,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud – Hotelová část disponuje kapacitou 9 pokojů ve dvoulůžkových a třílůžkových provedeních. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, ledničkou a televizí. Apartmá disponuje oddělenou koupelnou s vanou a samostatným WC. Všechny ubytovací jednotky jsou situované jihovýchodním směrem do klidné obytné čtvrti. Ubytování menších zvířat není problémem.

Hotel Bílá Růže ubytování

Hotel,Bílá,Růže,ubytování,Strakonice,Bila,Ruze,ub – Hotel Bílá Růže ubytování Strakonice se nachází v historickém centru jihočeského okresního města Strakonice. Hotel Bílá Růže poskytuje služby svým zákazníkům již několik desítek let. Poloha hotelu v centru města Strakonice je výhodná i z hlediska

Načítání trvalo 0.1013 sekund.