+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel na Jánské, Kroměříž

Klíčová slova: hotel, ubytování, kroměříž, jánská, restaurace

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2010

Popis: Nově vybudovaný Hotel na Janské Vám nabízí ubytování ve středu města Kroměříže. Součástí hotelu je restaurace. Mezi prohlídkami památek UNESCO se můžete ubytovat v hotelu nebo se občerstvit v hotelové restauraci.

Web: www.hotelnajanske.cz

Další související informace

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal, restaurace, vinárna, ubytování – Nabízíme široký sortiment služeb ve stylovém hotelu. Restaurace, vinárna, vinný sklep, levné ubytování, pizzerie, bowling a mnoho dalších. Hotel nabízí v současné době ubytování pro přibližně 200 osob. Pokoje se nachází jak v hlavní původní budově hotelu (nad recepcí), tak i v nové části hotelu (nad pizzerií).

Hotel Heluan, Ubytování Karlovy Vary

hotel, ubytování, Karlovy Vary, lázně – Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů. Hostům nabízí komfortní ubytování a ojedinělý pohled na Zámecké lázně a Vřídelní kolonádu.

Tříhvězdičkový hotel

hotel, abe, ubytování, restaurace, praha, internet – Secesní hotel ABE disponuje vlastní, stylovou restaurací, která Vám zajisti celodenní stravování. ABE hotel Vám dále nabízí salonek s kapacitou 20 – 30 osob pro semináře, obchodní jednání, prezentace ...

Načítání trvalo 0.0942 sekund.