+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Na Kafkové, Ostrava

Klíčová slova: hotel, Ostrava, ubytování, accommodation

E-mail: vladimir.janak@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2011

Popis: Hotel "Na Kafkové" Ostrava | ubytování Ostrava. Stylový rodinný hotel v samotném centru Ostravy. Vlastní parkoviště s kamerovým monitorovacím zabezpečením pro hotelové hosty zdarma. Snídaně formou švédských stolů, nebo výběr z teplých pokrmů v ceně.

Web: www.hotel-na-kafkove.cz

Další související informace

Hledat Hotel

hotel, ubytovani, rezervace, vyhledavani, search, – HledatHotel.Cz zdarma prohledá více než 2 500 000 hotelových nabídek, porovná je a vám poskytne přehled o cenách. HledatHotel.Cz zdarma prohledá všechny hotelové portály, porovná je a vám poskytne přehled o cenách a hodnocení hotelu. Neplaťte za hotel víc, než je potřeba!

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Hotel Rezidence 3 domy v Praze

hotel, ubytování, Hotel Rezidence 3 domy, – Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Residence 3Domy v Praze se můžete ubytovat v jednom ze 48 moderních a komfortně zařízených dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a osmilůžkových apartmánech, jejichž kapacitu lze rozšířit přistýlkami. Všechny apartmány hotelu Residence 3Domy v Praze mají vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyň, balkon, televizi se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, minibar, telefon, trezor a vysoušeč vlasů.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.