+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Na Kafkové v Ostravě

Klíčová slova: Hotel Na Kafkové,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2012

Popis: Hotel Na Kafkové je nově otevřeným hotelem v centru Ostravy v blízkosti zábavní zóny, avšak v klidové části. Pokoje jsou stylově zařízené nesektorovým mahagonovým nábytkem, který dotváří velmi příjemnou a přátelskou atmosféru celého hotelu. V hotelu je otevřena nová řecká restaurace.

Web: www.hotel-na-kafkove-v-ostrave.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Hotel Svatý Hubert v Božím Daru

Hotel Svatý Hubert,ubytování v Božím Daru – Hotel se nachází uprostřed Krušných Hor v centru horského městečka Boží Dar a disponuje 11-ti pokoji s celkovou kapacitou 30 lůžek.Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou nebo vanou a SAT televizi. K dispozici jsou dětské postýlky a přistýlky. K hotelu patří v mysliveckém stylu zařízená restaurace s kapacitou 60 míst, která je pro Vás denně otevřena od 11 do 22 hodin. Zde nabízíme vyhlášené zvěřinové speciality, tradiční českou kuchyni z Krušnohoří a také mezinárodní speciality.

Hotel Harmonie v Batelově

Hotel Harmonie,ubytování v – V krásném koutě Vysočiny, obklopen lesy a rybníky, přímo pod nejvyšší horou Javořinou leží rozsáhlý hotelový komplex Harmonie.Kapacita plně obsazeného hotelu je úctyhodných 120 lůžek ve dvou až pěti lůžkových pokojích nebo apartmánech.Každý z nich má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, satelitní televizi a balkon. Ve všech prostorách hotelu funguje bezdrátové připojení wifi na internet.Součástí hotelové restaurace pro 90 osob s nekuřáckou částí je i kuřácká kavárna, večerní bar i pivnice. V areálu hotelu je tenisový kurt, travnaté volejbalové či nohejbalové hřiště. Kolem hotelu vedou značené cyklostezky.Pro příjemné letní večery je hostům k dispozici i rozlehlá terasa s romantickou vyhlídkou.

Načítání trvalo 0.0924 sekund.