+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Na louži ubytování Český Krumlov

Klíčová slova: Hotel,Na,louži,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Na-Louzi@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Hotel Na louži je dvoupatrový dům, kde naleznete 10 hostinských pokojů s 27 lůžky - 5 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 rodinné. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sprchou a WC. Každý pokoj je označen jménem vztahujícím se k rodinné tradici majitelů nebo k osobnostem spojeným s městem Český Krumlov. Místnosti jsou zařízeny originálním nábytkem a vybavením z počátku minulého století. Díky tomu tu může host zažít romantickou atmosféru minulosti.

Web: www.hotel-na-louzi.i-ubytovani.info/Cesky-Krumlov.htm

Další související informace

Hotel Bellevue superior u

Hotel,Bellevue,superior,ubytování,Český,Krumlov,C – Hotel Bellevue se nachází na pěší zóně v centru Českého Krumlova, pouze dvě minuty pěšky od krumlovského zámku ve směru k Budějovické bráně. První dochovaný písemný záznam o jeho existenci se datuje rokem 1561. V O pohodlí v hotelu Bellevue se postará 59 komfortních, zcela renovovaných pokojů se satelitní TV, trezorem, ISDN-internetovou přípojkou a telefonem. Pro náročnější hosty jsou k dispozici 3 prostorné junior suites, z nichž každý má svůj unikátní šarm, 1 bezbariérový pokoj a 3 velkoryse pojaté apartmány v rámci Executive floor. Čas příjezdu: Od 14:00V prostorách hotelu Bellevue na Vás bude čekat malebná a útulná restaurace Le Jardin, kde je hostům servírována velkoryse koncipovaná buffetová snídaně. Na restauraci navazuje vinný sklípek s širokou a neustále doplňovanou paletou nabídky domácích i zahraničních vín.

Penzion Maate ubytování Č

Penzion,Maate,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – Penzion Maate v Českém Krumlově má k dispozici tři třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden dvoulůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC. Každý pokoj má televizi se satelitem. Parkování zdarma před penzionem Maate.

Penzion Betty ubytování Č

Penzion,Betty,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – Penzion Betty ve městě Český Krumlov nabízí pokoj se třemi lůžky, jeden pokoj se dvěma lůžky. Součástí apartmánu v penzionu Betty ve městě Český Krumlov je koupelna s WC, plně vybavená kuchyňka s jídelnou, TV a Wifi internetem. Dále je k dispozici terasa

Načítání trvalo 0.0891 sekund.