+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Na louži ubytování Český Krumlov

Klíčová slova: Hotel,Na,louži,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Na-Louzi@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Hotel Na louži je dvoupatrový dům, kde naleznete 10 hostinských pokojů s 27 lůžky - 5 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 rodinné. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sprchou a WC. Každý pokoj je označen jménem vztahujícím se k rodinné tradici majitelů nebo k osobnostem spojeným s městem Český Krumlov. Místnosti jsou zařízeny originálním nábytkem a vybavením z počátku minulého století. Díky tomu tu může host zažít romantickou atmosféru minulosti.

Web: www.hotel-na-louzi.i-ubytovani.info/Cesky-Krumlov.htm

Další související informace

Hotel Vltava ubytování Če

Hotel,Vltava,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krumlo – Tříhvězdičkový rodinný hotel Vltava se nachází nedaleko historického centra Českého Krumlova. Přímá poloha hotelu je v klidné čtvrti Horní Brána nedaleko sinice č.157, ve směru Český Krumlov Kaplice. Hosté ocení klid v Hotelová restaurace hostům nabízí celodenní stravování zahrnující jihočeské speciality, pizzu a výběr ze světové kuchyně. Možost i vegetariánské stravy. Hosté mohou využívat i salónek s kapacitou 30 míst , vhodný k soukromým a firemním večírkům.Parkování mohou hosté využít na přilehlém parkovišti. Na recepci je možnost internetu a faxu. Na recepci si hosté mohou zajistit vstupenky do městského či otáčivého hlediště ,vyřídit rezervaci v krumlovských restauracích, doporučit kam za zábavou. Možnost zajistit průvodce nebo překldatele.

Hotel Peregrin ubytování

Hotel,Peregrin,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Hotel Peregrin je unikátní designový hotel butikového typu v centru Českého Krumlova, který kombinuje moderní design s původním historickým charakterem budovy. Každý pokoj je jedinečný svým uspořádáním a barevnou kompozicí; ve všech pokojích najdete na míru zhotovený nábytek, masivní dřevěné podlahy, ploché televize a součástí je i elegantní koupelna s vanou či sprchou. Hotel stojí v samotném centru města, ale přesto si můžete vychutnávat neobvyklý pohled na zámek z naší privátní zahrady.

Penzion Landauer ubytován

Penzion,Landauer,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Pro hosty penzionu Landauer je k dispozici 17 lůžek ve standarně vybavených pokojích s koupelnou, WC, internetovou přípojkou a TV . Penzion Landauer má vlastní uzamykatelné parkoviště.Ceny jsou včetně snídaně, možnost zajištění polopenze i plné penze přímo v objektu penzionu.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.