+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel na Mýtě ubytování H

Klíčová slova: Hotel,na,Mýtě,ubytování,Harrachov,na,Myte,ubytova

E-mail: Hotel-Harrachov-Na-Myte@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: V hotelu jsou k dispozici prostorné dvoulůžkové pokoje, kde do každého lze umístit ještě další tři postele tak, že pokoje mohou sloužit jako tří až pětilůžkové. Každý pokoj má předsíň, hlavní místnost a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Web: www.hotel-na-myte.cr-ubytovani.net/Harrachov.htm

Další související informace

Hotel Na louži ubytování Český Krumlov

Hotel,Na,louži,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – Hotel Na louži je dvoupatrový dům, kde naleznete 10 hostinských pokojů s 27 lůžky - 5 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 rodinné. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sprchou a WC. Každý pokoj je označen jménem vztahujícím se k rodinné tradici majitelů nebo k osobnostem spojeným s městem Český Krumlov. Místnosti jsou zařízeny originálním nábytkem a vybavením z počátku minulého století. Díky tomu tu může host zažít romantickou atmosféru minulosti.

Ubytování na lodi Tarpon

Ubytování,na,lodi,Tarpon,42,ubytování,Kralupy,nad – Tarpon 42 s kapacitou 10 - 12 osob, největší charterové plavidlo v ČR, bezkonkurenční stroj pro opravdové milovníky rekreační plavby. Tato novinka plavební sezóny 2011 přináší na české vodní toky evropskou špičku říční turistiky.

Hotel Panský dům ubytován

Hotel,Panský,dům,ubytování,Nové,Město,na,Moravě,N – Pro hosty jsou připraveny 4 apartmány a 6 pokojů. Všechny prostory jsou moderně zařízeny s veškerým komfortem. Možnost připravení řezaných květin a sekt před příjezdem i v průběhu pobytu. K dispozici je prostředí přátelské dětem, nekuřácké prostory s hotelovým dětským pokojíčkem a možností zajištění hlídání.

Načítání trvalo 0.3980 sekund.