+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Na Zámečku - Praha

Klíčová slova: Praha, Praze, 10, 4, okolí, nedaleko, ubytování, h

E-mail: katalogy011@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. čtyřhvězdičkový Hotel Na Zámečku nabízí kromě ubytování také konferenční prostory.

Web: nazamecku.cz

Další související informace

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček, penzion, ubytovani – Penzion Zámeček leží v poklidné oblasti poblíž Beskyd na Severní Moravě. Umístění poblíž centra města Český Těšín z něj činí atraktivní místo pro Vaše ubytování při pracovním jednání, ale i v případě rekreace. V Penzionu Zámeček je 11 pokojů s kapacitou 23 lůžek, s možností přistýlek, se sociální zařízení na každém pokoji.

Penzion Ullet

Penzion Ullet, penzion, ubytovani – Najdete nás přímo v centru, Braunerovo náměstí, na rohu Smetanova náměstí. Pokoj možno připravit až pro 5 osob. Pokoj je s koupelnou, WC, TV, možností připojení na internet. K dispozici lednička, varná konvice. Domácím mazlíčkům vstup povolen.

Pension Pohádka

Pension Pohádka, penzion, ubytovani – Pension Pohádka Praha - ubytování na Malé Straně Pension svou charakteristikou skýtá nabídku ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy, jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí, jenž pramení z malé kapacity pensionu o pěti luxusních pokojích. Samotná výjimečnost části Malá Strana, v níž pension Pohádka leží, úplný servis a kvalita nabízených ubytovacích a ostatních služeb, jako i strategické umístění přímo uprostřed jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, to vše činí pension Pohádka nenapodobitelným.

Načítání trvalo 0.0449 sekund.