+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel NIKE

Klíčová slova: hotelový rezervační systém, recepční systém, rezer

E-mail: info@hotelnike.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Hotel se nachází v lázeňském prostředí blízko léčivých pramenů. Hotel nabízí ubytování v apartmánech, dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí a satelitem, ledničkou a internetem. Dále nabízí služby jako wellness, průvodce s prohlídkou či individuální programy (projížďky na koních, golf, grilování).

Web: www.hotelnike.com

Další související informace

WebPresentation 2.0

hotelový rezervační systém, tvorba www stránek,SEO – Distribuce ponuky Vašich služeb prostřednictvím internetu, globálních distribučních systémů (GDS), on-line cestovních kanceláří (OTAs) a web stránek Vašeho rezortu. Domény, webhosting, vývoj a správa www stránek, SEM a SEO reklama, komplexní služby v oblasti internetu!

Microsoft Dynamics CRM

Crm systém, crm microsoft – D3Soft s.r.o. nabízí produkty a služby od společnosti Microsoft a řadí se mezi její přední partnery. .

Docházkové systémy

docházkový systém, evidence docházky, počítačky – Například to, jestli nemáte v kase padělky, kolik dělá denní tržba a v jakých bankovkách či mincích nebo jak vaši zaměstnanci dodržují pracovní dobu. Na koho jiného byste se měli v těchto otázkách spolehnout, než na značku, která bezpečně ví,co dělá.

Načítání trvalo 3.0118 sekund.