+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel NIKE

Klíčová slova: hotelový rezervační systém, recepční systém, rezer

E-mail: info@hotelnike.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Hotel se nachází v lázeňském prostředí blízko léčivých pramenů. Hotel nabízí ubytování v apartmánech, dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí a satelitem, ledničkou a internetem. Dále nabízí služby jako wellness, průvodce s prohlídkou či individuální programy (projížďky na koních, golf, grilování).

Web: www.hotelnike.com

Další související informace

WebDnes

webdnes, redakční systém, webové stránky – Redakční systém Webdnes. ... WebDnes.cz. Vám dovoluje pořídit si Váš vlastní profesionální během několika málo okamžiků! Redakční systém WebDnes pro snadnou a efektivní tvorbu a údržbu webových stránek je kvalitní a cenově efektivní řešení pro Vaši firmu.

CMS HappySite

CMS, CMS www, redakční systém, publikační systém, – Redakční systém HappySite umožňuje jednoduchou správu obsahu www stránek. Redakční systém HappySite je velmi intuitivní a snadno ovladatelný a nabízí rozsáhlou správu jak osobních, tak firemních www stránek. Pomocí redakčního systému HappySite definujete strukturu webu, spravujete jednotlivé stránky, vkládáte obrázky a soubory ke stažení, vytváříte aktuality a fotogalerii. HappySite vám šetří čas i peníze, protože nejste závislí na dodavateli www řešení. K redakčnímu systému HappySite můžete dokoupit řadu doplňkových modulů a obdržíte až 4 aktualizace ročně zdarma.

Stropní systém

strop, stropní systém, stropní panely, spiroll – Tyto stránky jsou určeny pro ty, kteří hledají stropní systém - tedy stropní panely, schodiště a balkony na míru pro bytový nebo rodinný dům. Nabízíme výrobu, prodej i instalaci stropních panelů spiroll a partek.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.