+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Octárna

Klíčová slova: Hotel Octárna

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2010

Popis: Hotel Octárna - oáza klidu v srdci Kroměříže. Hotel Octárna se nachází v centru historického města <a href="http://hotel.cz/kromeriz/">Kroměříž</a>, jen několik minut chůze od kroměřížského zámku, v prostorách bývalého františkánského kláštera. V areálu Hotelu Octárna naleznete ucelený komplex stylového ubytování, příjemného posezení v restauraci, možnosti odpočinku v relax centru a v neposlední řadě bezpečného parkování v uzavřeném areálu.

Web: hotel-octarna.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Bobík

Hotel Bobík,ubytování Šumava,cestování,Volary – Hotel Bobík nabízí celoroční ubytování (18 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou). Sportovní a relaxační vyžití v centrální části Šumavy. Letní a zimní turistika. Možnost využití německých a rakouských skiareálů (do 30km). V létě koupání na Lipně (15km).

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Načítání trvalo 1.6772 sekund.