+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Odevák ubytování Pi

Klíčová slova: Hotel, Odevák, ubytování,Piešťany

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2011

Popis: Hotel Odevák vám nabízí 36 dvoulůžkových pokojů, 6 rodinných pokojů pro čtyři osoby a 4 apartmány.Dependance ubytovní má kdyspozici 28 dvoulůžkových útulných pokojů vybavené koupelnou, WC, telefonem,rádiem, lednicí (jen v hlavní budově) a TV / SAT.

Web: www.hotel-odevak.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

Hotel Prvosenka, ubytování Krkonoše

ubytování, hotel, lyžování, hory – Horský hotel Prvosenka nabízí ubytování v Krkonoších - Pec pod Sněžkou. Hotel je na vrcholu Lisčí hory, 500 metrů od lanovky ve výšce 1206 metrů. 1-4 lůžkové pokoje se standardním vybavením.

Best Western Hotel Belass

Best, Western, Hotel, Belassi, ubytovanie, Bojnic – Best Western hotel Belassi Bojnice ponúka ubytovanie v 12 komfortných dvojlôžkových izbách a 8 luxusných apartmánoch. Priestory hotela Best Western Belassi Bojnice sú bezbariérové ​​a nefajčiarske. Všetky izby hotela Best Western Belassi Bojnice sú vybavené

Hotel Max v Praze

hotel, ubytování, Hotel Max, ubytování v Praze, – Hotel MAX se nachází v Praze, je umístěn v pěkné, klidné a tiché lokalitě v zástavbě rodinných domků v Praze část Jahodnice. Blízká dostupnost O2 Areny a Výstaviště Letňany. Dobré a rychlé autobusové spojení do centra hlavního města. Nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou vybavené novým nábytkem v přírodním stylu. Celková kapacita hotelu Max v Praze je 30 lůžek z toho je 7 dvoulůžkových a 4 čtyřlůžkové pokoje. Pokoje hotelu Max v Praze jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a TV. Dětská postýlka je k dispozici.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.