+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Odevák ubytování Pi

Klíčová slova: Hotel, Odevák, ubytování,Piešťany

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2011

Popis: Hotel Odevák vám nabízí 36 dvoulůžkových pokojů, 6 rodinných pokojů pro čtyři osoby a 4 apartmány.Dependance ubytovní má kdyspozici 28 dvoulůžkových útulných pokojů vybavené koupelnou, WC, telefonem,rádiem, lednicí (jen v hlavní budově) a TV / SAT.

Web: www.hotel-odevak.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

Ubytování České Budějovic

ubytování české budějovice, hotel, penzion, motel – Rezidence u Černé věže nabízí ubytování v luxusních apartmánech s plným servisem hotelových služeb v centru Českých Budějovic. Poskytneme Vám komfort a domácí atmosféru jako nejluxusnější penziony, zaručujeme nejvyšší standard služeb jako nejlepší hotely.

Hotel Prvosenka, ubytování Krkonoše

ubytování, hotel, lyžování, hory – Horský hotel Prvosenka nabízí ubytování v Krkonoších - Pec pod Sněžkou. Hotel je na vrcholu Lisčí hory, 500 metrů od lanovky ve výšce 1206 metrů. 1-4 lůžkové pokoje se standardním vybavením.

Hotel Pod Věží

hotel, Pod, Věží, pokoj, apartmán, restaurace – Hotel Pod Věží - malý 4* boutique hotel přímo u Karlova mostu, v centru Prahy, na Malé Straně, nabízí komfortní ubytování ve 28 pokojích s historickou atmosférou a moderními službami vč. připojení k internetu. Spojení moderních služeb a ubytování v historicky cenné budově, přátelská a rodinná atmosféra, skvělá restaurace a unikátní poloha hotelu dává hostům příležitost poznat pravou a jedinečnou tvář Prahy.

Načítání trvalo 0.0916 sekund.