+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Odevák

Klíčová slova: Hotel Odevák

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava. Hotel se skládá z dvou vedle sebe ležících budov. V hlavní budově se nachází 46 pokojů (vč. 6 rodinných pokojů a 4 apartmánů), léčebné centrum, restaurace a denní bar.Všechny pokoje byly v roce 2002/2003 kompletně zrenovované. Vedlejší budova je od hlavní vzdálená 40 m a nachází se zde 29 nových prostorných pokojů. Dále tu můžete najít místnosti na školení a tělocvičnu. Hosté mají mohou využít klimatizovanou restauraci se slovenskou i mezinárodní kuchyní. V denním baru si můžete objednat něco k malému zakousnutí. V létě se griluje na letní terase. Vzhledem k tomu, že se v posledních letech stal náš hotelový komplex oblíbeným místem pro firemní školení, konference a sportovní soustředění, zrekonstruovali jsme pro Vás tři konferenční místnosti s kapacitami 80, 60 a 25 míst a vybavili je audiovizuální technikou. Součástí hotelu je i nové rehabilitační centrum, kde je vám k dispozici i hotelový lékař

Web: hotel-odevak.hotely24.sk/

Další související informace

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Hotel Palatin v Karlových Varech

hotel, ubytování, Hotel Palatin, ubytování v – Náš tříhvězdičkový Hotel Garni Palatin se nachází v centru Karlových Varů a nabízí jedinečnou možnost jak pro lázeňský pobyt tak pro pořádání prezentací, seminářů, zasedání aj. Hotel Garni Palatin nabízí ubytování v 15 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek. Pobyt se psem je možný za poplatek. Možnost parkování pouze na hlídaném parkovišti u hotelu Thermal.

MY HOTEL s.r.o. v Lednici

MY HOTEL s.r.o.,ubytování v – My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednicko-valtického areálu.Elegantní pokoje mají vlastní moderní sociální zařízení, telefon, připojení k internetu, televizi se satelitním příjmem, minibar .Na jídelních lístcích dvou restaurací s výjimečným interiérem najdeme pokrmy tradiční české kuchyně i zahraniční jídla včetně grilovaných pokrmů. Hosté My hotelu mohou posedět také venku v zahradní restauraci nebo stylové cukrárně. Disponuje dvěma kongresovými sály o kapacitě 150 a 80 osob a salonkem. Příznivci sportu si mohou zajít zahrát tenis, kroket, volejbal nebo si půjčit horská kola.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.