+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Odevák

Klíčová slova: Hotel Odevák

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava. Hotel se skládá z dvou vedle sebe ležících budov. V hlavní budově se nachází 46 pokojů (vč. 6 rodinných pokojů a 4 apartmánů), léčebné centrum, restaurace a denní bar.Všechny pokoje byly v roce 2002/2003 kompletně zrenovované. Vedlejší budova je od hlavní vzdálená 40 m a nachází se zde 29 nových prostorných pokojů. Dále tu můžete najít místnosti na školení a tělocvičnu. Hosté mají mohou využít klimatizovanou restauraci se slovenskou i mezinárodní kuchyní. V denním baru si můžete objednat něco k malému zakousnutí. V létě se griluje na letní terase. Vzhledem k tomu, že se v posledních letech stal náš hotelový komplex oblíbeným místem pro firemní školení, konference a sportovní soustředění, zrekonstruovali jsme pro Vás tři konferenční místnosti s kapacitami 80, 60 a 25 míst a vybavili je audiovizuální technikou. Součástí hotelu je i nové rehabilitační centrum, kde je vám k dispozici i hotelový lékař

Web: hotel-odevak.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Bobík

Hotel Bobík,ubytování Šumava,cestování,Volary – Hotel Bobík nabízí celoroční ubytování (18 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou). Sportovní a relaxační vyžití v centrální části Šumavy. Letní a zimní turistika. Možnost využití německých a rakouských skiareálů (do 30km). V létě koupání na Lipně (15km).

Hotel U LIP

Hotel U LIP – Hotel U lip Trojanovice je situován v krásném horském prostředí Beskyd. Své služby Vám nabízí přímo pod horou Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta a kaplí Cyrila a Metoděje. Hotel je vzdálen jen cca 500m od lanové dráhy na Pustevny (1024 m n. m.), kde si na své přijdou milovníci turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.