+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Odevák

Klíčová slova: Hotel Odevák

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava. Hotel se skládá z dvou vedle sebe ležících budov. V hlavní budově se nachází 46 pokojů (vč. 6 rodinných pokojů a 4 apartmánů), léčebné centrum, restaurace a denní bar.Všechny pokoje byly v roce 2002/2003 kompletně zrenovované. Vedlejší budova je od hlavní vzdálená 40 m a nachází se zde 29 nových prostorných pokojů. Dále tu můžete najít místnosti na školení a tělocvičnu. Hosté mají mohou využít klimatizovanou restauraci se slovenskou i mezinárodní kuchyní. V denním baru si můžete objednat něco k malému zakousnutí. V létě se griluje na letní terase. Vzhledem k tomu, že se v posledních letech stal náš hotelový komplex oblíbeným místem pro firemní školení, konference a sportovní soustředění, zrekonstruovali jsme pro Vás tři konferenční místnosti s kapacitami 80, 60 a 25 míst a vybavili je audiovizuální technikou. Součástí hotelu je i nové rehabilitační centrum, kde je vám k dispozici i hotelový lékař

Web: hotel-odevak.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Hotel DAP v Praze

hotel, ubytování, hotel DAP, ubytování v Praze, – Hotel DAP Praha ***+ se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Náš hotel je situovaný ve středu čtvrti Dejvice u stanice metra A "Dejvická" a s přímou autobusovou linkou na letiště Ruzyně. Nabízíme Vám ubytování v 51 klimatizovaných nekuřáckých pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (koupelny se sprchou nebo vanou), TV + SAT.

Načítání trvalo 1.8951 sekund.