+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Odevák

Klíčová slova: Hotel Odevák

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava. Hotel se skládá z dvou vedle sebe ležících budov. V hlavní budově se nachází 46 pokojů (vč. 6 rodinných pokojů a 4 apartmánů), léčebné centrum, restaurace a denní bar.Všechny pokoje byly v roce 2002/2003 kompletně zrenovované. Vedlejší budova je od hlavní vzdálená 40 m a nachází se zde 29 nových prostorných pokojů. Dále tu můžete najít místnosti na školení a tělocvičnu. Hosté mají mohou využít klimatizovanou restauraci se slovenskou i mezinárodní kuchyní. V denním baru si můžete objednat něco k malému zakousnutí. V létě se griluje na letní terase. Vzhledem k tomu, že se v posledních letech stal náš hotelový komplex oblíbeným místem pro firemní školení, konference a sportovní soustředění, zrekonstruovali jsme pro Vás tři konferenční místnosti s kapacitami 80, 60 a 25 míst a vybavili je audiovizuální technikou. Součástí hotelu je i nové rehabilitační centrum, kde je vám k dispozici i hotelový lékař

Web: hotel-odevak.hotely24.sk/

Další související informace

Lázeňský hotel Tři lilie

Lázeňský hotel Tři lilie – Luxusní Lázeňský hotel Tři lilie leží v samém srdci Františkových Lázní. Byl postaven již v roce 1793 a v roce 1995 špičkově zrekonstruován francouzským architektem Jean-Louis Mayerem. Všechny pokoje v hotelu jsou naprosto unikátní. Samozřejmostí je originální nábytek, TV + SAT, rádio, minibar a telefon. V budově jsou dva moderní výtahy, jeden z nich je upravený pro vozíčkáře. V dosahu Lázeňského hotelu Tři lilie je mnoho příležitostí pro milovníky sportu – posilovna, Fitness&Wellness centrum Fitforum, půjčovna kol, minigolf či tenis.

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Hotel Afrika ve Frýdku-Místku

Hotel Afrika,ubytování ve – Exotickou atmosféru černého kontinentu mohou hosté okusit ve čtyřhvězdičkovém boutique hotelu Afrika v centru severomoravského města Frýdek Místek.Hotel disponuje 3 jednolůžkovými a 25 dvoulůžkovými pokoji zařízenými v „safari“ stylu jež upoutají nábytkem z masivního dřeva a doplňky s africkou tématikou. Stěny pokojů zdobí originální fotografie z národního parku Etosha na severu Namibie. Všechny jsou vybavené karetními zámky, mají vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou, LCD satelitní televizi, minibar, sejf a bezdrátové připojení na internet. Bonusem navíc je určitě i nádherný výhled na blízké panoráma Beskyd a Lysé hory. Přímo u hotelu je k dispozici placené parkoviště. Součástí hotelu je relaxační a sportovní centrum Fitpoint.

Načítání trvalo 0.1113 sekund.